Мати залишила немовля під чужими дверима – хлопчика побачили коли він вже помер

На Прикарпатті «мати-зозуля залишила малюка під чужими дверима: дитина померла від переохолодження

Калуський районний суд визнав винною мати трьох дітей, яка народила четвере немовля вдома і підкинула його сусідам, у результаті чого хлопчик помер від переохолодження. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Голос.иа

У матеріалах справи йдеться, що 29 березня 2021 року жінка народила немовля у власному будинку. Згодом сама перерізала пуповину і на світанку в простирадлі віднесла хлопчика на сусідній двір.

Тільки в 9:30 немовля побачила сусідка і відразу викликала поліцію і швидку. Медики Калуської ЦРЛ констатували смерть немовляти від переохолодження.

«Дослідивши матеріали справи, суд визнав жінку винною за залишення в небезпеці і призначив 3 роки ув’язнення. Втім, жінку звільнили від основного покарання і встановили 2 роки випробувального терміну», – йдеться в повідомленні.

Сама підсудна визнала свою провину і запевняла, що не може пояснити, чому так зробила. Казала, якби час можна було повернути назад, то такого б не зробила.

Крім того, жінка розповіла, що спочатку не знала про вагітність, а коли дізналася, – боялася зізнаватися свекрусі й чоловіку, оскільки у неї вже було 3 дітей. Вона вважала, що сусідка побачить дитину і віднесе її куди потрібно, однак не могла припустити, що дитина помре.

Жінка розкаялася у вчиненому і просила суворо не карати, оскільки у неї на утриманні 3 дітей, двоє – неповнолітні.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Стан хлопчика з Черкас, який перебуває в комі, погіршився – що ж сталося насправді

 

 

RU → UK

To Top