«Героям слава!» Львівський ресторан «Криївка» увійшов до Книги рекордів України завдяки своїм гаслам

Ресторан у Львові увійшов до Книги рекордів України за найбільшу кількість вигуків гасла “Слава Україні”

Ресторан-кнайпа «Криївка», розташований у Львові на Площі Ринок, увійшов до Книги рекордів України за найбільшу кількість вигуків гасла «Героям слава!» — понад 1,2 мільйона разів. Про це повідомляється на сайті мережі концептуальних авторських ресторанів !FEST. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UA.NEWS

Коли гості хочуть зайти до «Криївки», аби пройти «контроль», їм потрібно промовити гасло «Слава Україні!», після чого вони чують «Героям слава»!» і проходять у заклад.

30 серпня 2021 року на Площі Ринок у Львові досягнення закладу внесли до Книги рекордів України. Рекорд потрапив до категорії «Державність». Кількість промовлених гасел підрахували завдяки статистиці про відвідуваність ресторану.

А ще до Книги рекордів внесли досягнення Миколи, який працює у кнайпі з перших днів роботи закладу. У період з 2007 по 2021 рік він сказав найбільшу кількість разів «Героям Слава!» у відповідь на «Слава Україні!» від гостей. А це понад 1,2 мільйона разів.

«У далекому 2007 році гасло «Слава Україні!» було мало вживане місцевими мешканцями, а гості та туристи взагалі не знали його або боялися казати. Врешті, у 2018 році це гасло стало офіційним привітанням Збройних сил України», — зазначають у !FEST.

Більше про «Криївку»

Цей ресторан у Львові відкрили у вересні 2007 року. Заклад оздоблений у вигляді польової криївки Української повстанської армії. Розташований він у підвалі одного з будинків за адресою площа Ринок, 14.

Там готують українську та польову кухню. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є тир, у якому можна постріляти. З моменту відкриття ресторан закривався лише під час локдауну у 2020 році.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Під Києвом силачі зрушили найбільший у світі літак і встановили світовий рекорд – підкорили «Мрію»

To Top