Дитина залишилася без нагляду і гралася із сірниками – на дівчинці загорівся одяг

У Маріуполі Донецької області трирічна дівчинка залишилася без нагляду дорослих і зазнала серйозних опіків. Зараз за її життя борються медики.

Так, вчора, 4 вересня, близько години ночі в Маріупольське районне управління поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію дитини з опіками. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Голос.иа

Правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження трирічна дівчинка отримала вдома. Зараз поліція встановлює обставини, при яких постраждала дитина. Зокрема, сім’я перебуває на обліку в соціальних службах.

У поліції кажуть, що дівчинка грала із сірниками та підпалила на собі одяг. В цей час мати була у сусідів, а її співмешканець спав після вживання алкогольних напоїв. Дитину госпіталізовано в опікове відділення лікарні.

За даним фактом правоохоронці почали розслідування за ст. 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки). За це “світить” від двох до п’яти років.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У Запорізькій області однорічна дитина випала з п’ятого поверху

 

 

 

 

 

 

 

 

To Top