Дитина пройшла 7 км у пошуках батьків – переплутала бази відпочинку

У Залізному порту знайшли 11-річну дитину, яка у пошуках батьків йшла 7 км в протилежну сторону.

У Херсонській області 11-річний хлопчик пройшов сім кілометрів з пляжу в курортному селі Приморське до села Залізний Порт, тому що думав, що відпочиває саме там. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Українські Новини.

“Приблизно о 08:30 на пляжі дорослі втратили 11-річного хлопчика з виду. Коли самостійні пошуки ні до чого не привели, рідні звернулися в поліцію”, – йдеться в повідомленні прес-служби поліції Херсонської області

Дитину знайшли завдяки вказівкам відпочиваючих, які добре запам’ятали хлопчика, який запитував, в якому напрямку знаходиться Залізний Порт. Він був трохи виснаженим через довгу подорож, але повністю в безпеці.

За словами хлопчика, він переплутав населені пункти і думав, що вони приїхали відпочивати в Залізний Порт, адже по дорозі до курорту чув розмови дорослих саме про цей населений пункт. І коли загубися, то почав питати у відпочиваючих на пляжі, як пройти в Залізний Порт, називаючи базу відпочинку, де вони влаштувалися.

Але база відпочинку з такою ж назвою, як у Приморському, є і в Залізному Порту. Тому хлопчик пішов шукати рідних в абсолютно протилежному напрямку.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Пропала дитина. Що робити в таких випадках? (поради поліції)

 

 

 

 

 

To Top