Дитина постраждала від укусу отруйної змії – хлопчик опинився у реанімації

На Львівщині 8-річного хлопчика вкусила гадюка на подвір’ї будинку

Вчора, 31 липня у реанімацію через укус отруйної змії потрапила 8-річна дитина. Гадюка напала на хлопчика на подвір’ї будинку. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Суспільне Новини

Інцидент трапився ввечері, близько 18:00. Тоді у селі Закіпці Самбірського району на подвір’ї будинку на 8-річного хлопчика напала гадюка. Змія вкусила дитину за ліву стопу. Дитину госпіталізували в реанімаційне відділення Турківської центральної міської лікарні, невдовзі перевели у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові. Хлопчик перебуває у стабільному стані.

Львівський серпентолог Тарас Гринчишин радить у разі нападу змії насамперед промити місце укусу. Далі слід зняти усі предмети, які можуть перетискати кінцівку. Її бажано знерухомити, адже найчастіше гадюки кусають в руки, інколи в ноги. Ні накладати джгут, ні припікати не можна. Це може бути шкідливо. Потім варто обробити рану антисептиком, прикласти лід, випити таблетку від алергії і звернутися до медичного закладу.

Укуси змій, які проживають на території Львівщини, за словами експерта, здебільшого не смертельні. Після нападу гадюки виживають більше 99, 5% людей. В середньому за рік в Львівській області фіксують до 100 випадків укусів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Відразу вдвічі дітей постраждали від укусів змій

To Top