Декілька областей України незабаром можуть перейти до «червоної» зони

За кілька тижнів до «червоної» зони можуть перейти чотири області

Упродовж найближчих 2-3 тижнів Житомирська, Львівська, Донецька і Харківська області можуть перейти до червоної зони.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає кореспондент Укрінформу. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті УКРІНФОРМ.

“Є певна частина регіонів, які зараз перебувають у зоні ризику входження до зони червого рівня епіднебезпеки. Це чотири області: Житомирська, Львівська, Донецька, Харківська. Ці регіони можуть перейти до червоного рівня епіднебезпеки протягом найближчих двох-трьох тижнів”, – сказав Кузін.

Він нагадав, що станом на 24 вересня Київ та 8 областей перебувають в помаранчевій зоні.

За словами посадовця, за останній тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, госпіталізацій – на 51%. Це найбільші темпи зростання захворюваності в 2021 році, наголосив заступник міністра.

Посадовець також зауважив, що навантаження на систему охорони здоров’я залишається контрольваним. За даними МОЗ, на цей час зайнято 34% реанімаційних ліжок хворими на COVID-19, 31% ліжок з киснем, 13% апаратів ШВЛ. При цьому пацієнти з COVID-19, яким призначена киснева терапія, займають 19% ліжок з киснем.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Ситуація загострюється: вісім регіонів України не відповідають показникам зеленої зони

 

 

 

 

To Top