Чоловік «викрав» дитину у колишньої дружини – сімейна драма обернулася гучним скандалом (ВІДЕО)

Під Києвом чоловік забрав трирічного сина з двору своєї колишньої дружини без її відома, і відвіз до себе – мати викликала поліцію

Мати дитини підняла тривогу і викликала поліцію щодо “викрадення” маленького Діми, і правоохоронці вже з’ясували розташування обох, а також відкрили кримінальне провадження за ст. 356 по самоправності. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Інцидент трапився днями в селі Богданівка Броварського району.

Також правоохоронці зазначили, що дитина перебуває з батьком, загрози його життю та здоров’ю немає.

Пара раніше проживала в цивільному шлюбі, але близько року тому розлучилася. Згідно з рішенням виконавчого комітету Великодимерської селищної ради, чоловікові було дозволено відвідувати дитину в певний час у присутності матері.

Після того як батько “викрав” свого сина у матері, 13 вересня поліція прийняла рішення про передачу матеріалів до органів опіки та піклування для прийняття рішення про притягнення батька до адміністративної відповідальності за ч. 5 ст. 184 КПаП.

За словами матері дитини Юлії, її колишній чоловік Євген влаштував цілу спецоперацію, щоб забрати сина, йдеться в сюжеті ТСН.

Жінка додала, що у її 8-річної доньки (Євген її удочерив), на очах у якої і відбувалося таке “викрадення”, досі панічна атака. Вона згадала, що чоловік неодноразово погрожував, що забере в неї їх спільного сина Діму.

Також Юлія розповіла, що на аліменти не подавала, але колишній чоловік сам виплачував гроші на сина.

Відео: мама дитини показала кадри, як колишній чоловік відвіз сина

У той же час Євген, за фахом педіатр, пояснив свої дії необхідністю терміново зайнятися здоров’ям хлопчика, так як потрібно обстеження та лікування через затримку розвитку.

“Приїхавши вчора на побачення до сина, я побачив, що він дуже хворий (застуда у маленьких дітей може протікати з ускладненнями). Що цікаво – Юлія цього не заперечує, але намагається використати проти мене. Так, батьки, і особливо батьки-лікарі, можуть впоратися з більшою частиною ГРВІ, але тут під питанням госпіталізація. Відразу ж я записав дитину до лікаря, але не зміг умовити Юлю з’їздити разом. Далі діяв по ситуації, думаючи тільки про його здоров’я. Дитина завжди була зі мною поруч, і ми змогли вчора потрапити до компетентного фахівця “, – розповів батько.

Чоловік додав, що обстеження у педіатра підтвердило серйозність його побоювань щодо здоров’я, а також “неефективність прийнятих мамою заходів – і за екстреним питання ГРВІ, і по затримці розвитку”.

“Зараз я його лікую по вчорашнім рекомендаціям, і вже є позитивний ефект. У разі можливого погіршення стану – будемо госпіталізуватися, як нам вчора сказали. Діма нагодований, чистий, спокійний, відпочиває і грає”, – запевняє Євген.

Тепер у справі суд має розставити всі крапки над “і”, остаточно визначивши місце проживання дитини.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У Харкові мати три місяці не випускала дочка з квартири – дитину визволили рятувальники

 

 

 

 

To Top