23 дні у реанімації,10 днів у комі: лікарі врятували тяжкопораненого на Донбасі офіцера ЗСУ

Раніше повідомлялося, що 29 серпня в районі ООС снайпер окупантів важко поранив у голову 27-річного військового зі Львівської області. Весь цей час лікарі боролися за життя військового

За словами гендиректора лікарні Сергія Риженка, кращі нейрохірурги провели важку багатогодинну операцію. Куля увійшла в скронево-тім’яну область зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа.

На щастя, лікарям вдалося врятувати життя українського воїна. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Інформаційний Опір.

«23 дні в реанімації, 10 днів у комі. Кульове діаметральне поранення голови на виліт. Перша думка – шансів немає. Реаніматологи, нейрохірурги, операції та виходжування, волонтери з Дніпра і Львова – всі у Мечникова до упору боролися за життя Андрія», — написав Сергій Риженко у Facebook .

За словами лікаря, офіцера з позитивною динамікою перевели в госпіталь. Він вже виконує команди і скоро поїде на реабілітацію до Львова.

Риженко подякував волонтерів, які надсилали зондове та парентеральне харчування для воїна.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вперше в Україні статус “інвалід війни” надали дитині, який отримав поранення на Донбасі (ВІДЕО)

 

 

To Top