[:ru]23 дня в реанимации,10 дней в коме: врачи спасли тяжелораненого на Донбассе офицера ВСУ[:ua]23 дні у реанімації,10 днів у комі: лікарі врятували тяжкопораненого на Донбасі офіцера ЗСУ[:]

[:ru]Ранее сообщалось, что 29 августа в районе ООС снайпер оккупантов тяжело ранил в голову 27-летнего военного из Львовской области. Все это время врачи боролись за жизнь военного

По словам гендиректора больницы Сергея Рыженко, лучшие нейрохирурги провели тяжелую многочасовую операцию. Пуля вошла в височно-теменную область слева, диаметрально вышла с другой стороны черепа.

К счастью, врачам удалось спасти жизнь украинского воина. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Информационное Сопротивление.

«23 дня в реанимации, 10 дней в коме. Пулевое диаметральное ранение головы на вылет. Первая мысль – шансов нет. Реаниматологи, нейрохирурги, операции и выхаживания, волонтеры из Днепра и Львова – все в Мечникова до упора боролись за жизнь Андрея», — написал Сергей Рыженко в Facebook.

По словам врача, офицера с положительной динамикой перевели в госпиталь. Он уже выполняет команды и скоро уедет на реабилитацию во Львов.

Рыженко поблагодарил волонтеров, которые присылали зондовое и парентеральное питание для воина.

Кстати, недавно “NNS” писал: Впервые в Украине статус “инвалид войны” предоставили ребенку, который получил ранения на Донбассе (ВИДЕО)

 

 [:ua]Раніше повідомлялося, що 29 серпня в районі ООС снайпер окупантів важко поранив у голову 27-річного військового зі Львівської області. Весь цей час лікарі боролися за життя військового

За словами гендиректора лікарні Сергія Риженка, кращі нейрохірурги провели важку багатогодинну операцію. Куля увійшла в скронево-тім’яну область зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа.

На щастя, лікарям вдалося врятувати життя українського воїна. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Інформаційний Опір.

«23 дні в реанімації, 10 днів у комі. Кульове діаметральне поранення голови на виліт. Перша думка – шансів немає. Реаніматологи, нейрохірурги, операції та виходжування, волонтери з Дніпра і Львова – всі у Мечникова до упору боролися за життя Андрія», — написав Сергій Риженко у Facebook .

За словами лікаря, офіцера з позитивною динамікою перевели в госпіталь. Він вже виконує команди і скоро поїде на реабілітацію до Львова.

Риженко подякував волонтерів, які надсилали зондове та парентеральне харчування для воїна.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вперше в Україні статус “інвалід війни” надали дитині, який отримав поранення на Донбасі (ВІДЕО)

 

 [:]

To Top