Весело і креативно пройшло останнє у 2018 році тренування “Спортивних бабусь” у Покрові. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровского міськвиконкому.

У залі Дитячо-юнацької спортивної школи панувала по-особливому святкова атмосфера.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Традиційні фізичні вправи цього разу бабусі виконували в одязі, стилізованому під новорічну тематику. Це додало зарядці колориту і позитивних емоцій.

Після закінчення зарядки “Спортивних бабусь” з наближенням Нового року привітав міський голова Олександр Шаповал. Він щиро побажав поважним спортсменкам міцного здоров'я, бадьорості духу, залишатися й надалі прикладом життєлюбності.

За чашкою чаю і солодощами “Спортивні бабусі” згадували найбільш яскраві моменти року, що минав, ділилися планами та сподіваннями. Адже для десятків заслужених ветеранів Покрова такі заняття стали вже чимось більшим, ніж просто фізкультурою.

Десятки людей знають — щосуботи вони і надалі збиратимуться або в центральному парку (де традиційно проходять заняття в теплий період року), або в зручному залі ДЮСШ. І будуть не лише зміцнювати здоров'я, але й спілкуватися, отримувати нові враження, відкривати для себе щось нове.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори