Мальвами, півоніями й астрами покровчани прикрасили пішохідну частину в районі центрального ринку, взявши участь у акції до Дня молоді – «Україна – це ми». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті міської ради Покрова.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, старшокласники й студенти, ті, кому десять, вісімнадцять і навіть більше 50-ти – відгукнулися на пропозицію відділу молоді та спорту виконкому – «написати» картину на тлі міського інтер’єру.

За «полотно» обрали сірийпаркан, що простягається вздовж пішохідної зони поблизу базару. Сотні містян щодня прямують цим напрямком і напевне вже й не звертають уваги на сіро-білу стіну. Наскільки можливо змінити безбарвний простір, першими побачили мешканці прилеглих мікрорайонів, котрі з цікавістю спостерігали за роботою. Недільного дня тут вирувала творчість, вуличні художники наносили ескізи, розводили фарби. Організатори потурбувалися, аби учасники були забезпечені усім необхідним.

На стіні проявлялася Петриківка у яскравих барвах національного візерунка. Для частини учасників це був перший досвід, Іван Пономарьов, Яків Забутний, Гарнік Байбуртян, Олександр Карнаухін, Віталіна Кудлай, Михайло Андрущенко запевняли - до цього моменту навіть не підозрювали, що подолають таке непросте завдання. А от для членів «Художньої студії для всіх», це був ще один мистецький етап. За словами Ганни Кравченко, доволі цікавий.

Ідея викликала справжній захват, чого не приховувала досвідчена майстриня та викладач з Петриківського розпису Ганна Мельничук, виводячи орнамент та допомагаючи новачкам опановувати дивовижну техніку.

За роботою точилися і розмови про національні кольори, візерунки. Для члена молодіжної ради, голови ГО «Незламний козацький дух» Миколи Касьянова та його родини Петриківка має особливий сенс, адже символізує красу рідної природи.

З-під пензлів народжувалися квіти й зелень, поряд з юними художниками Поліною Костецькою, Кариною Яценко, Алісою Шулікою малювала заступник міського голови Наталія Бондаренко, фахівці відділу культури – Тетяна Сударєва й Людмила Бережна.

До мистецького руху приєдналися і студенти вишів, Вероніка Нестреляй, Катерина Сударєва, Анатолій Сізов.

Акція об’єднала у щирому прагненні зробити місту подарунок. Показала, що кілька годин здатні змінити буденність, довести, що від вчинків та поглядів кожного залежить наше сьогодення.

Перехожі зупинялися і розглядали новий арт-об’єкт. Мало хто згадував, що до цього тут чорніла штампована реклама.

Звичайно, було б краще, аби спочатку паркан побілили. Але і без цього завдяки малюнкам вигглядати він став значно веселіше.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!