У Покрові тривають заходи, спрямовані на покращення комфорту та якості життя мешканців. Наразі ними охоплено практично усі частини міста, як у приватному секторі, так і в районах багатоквартирних будинків. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.
Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, не зупиняються роботи з будівництва пішохідної зони у віддаленому районі Покрова - в селищі Рудник. Цього тижня вони просувалися вздовж  парку Гірників у напрямку Олександрівки. Наразі тут вже демонтовано старий асфальт, встановлюються нові бордюри, тривають інші підготовчі заходи.
Новий тротуар цього тижня з'явився по вулиці Григорія Середи в районі центрального парку.
Також стартували роботи з облаштування території поблизу будинку № 10 по вул. Героїв України в напрямку шостої школи. Це дозволить до початку навчального року для учнів зробити зручний тротуар до цього навчального закладу.
Вже завершилася реконструкція прилеглої території будинку № 77 по вулиці Партизанська, де виконано повний комплекс заходів, починаючи від заміни каналізаційних випусків, укладки нового асфальту та встановлення зручних лавочок біля під'їздів будинку.
Виконуються підготовчі заходи для майбутнього благоустрою території будинків № 1 та 2 по Соборній та будинку № 12 по вулиці Григорія Тикви.
Крім благоустрою територій, нині триває облаштування енергозберігаючого фасаду дитячого садочка № 5 “Червона Шапочка”. Наразі роботи вже перетнули свій екватор.


 
Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України