Завантажте мобільний додаток сайту

Доба 15 вересня почалась на Київщині надзвичайною подією. Біля 00:20 в Чабанах відбулася розгерметизація газового трубопроводу високого тиску (Уренгой-Помари-Ужгород), що постачає газ на Європу та проходить через поля Чабанів, повідомляє NNS з посиланням на bigkyiv.com.ua.

Потужний вихід газу в навколишнє середовище відбувався понад годину, поки у трубу не поставили заглушку. Про це повідомляється на сайті Чабанівської селищної ради.

В 01:15  представники надзвичайних служб взяли ситуацію під контроль, встановили заглушку та припинили вихід газу.

За даними ДСНС України, магістральний газопровід високого тиску, що розгерметизувався, має діаметр 1020 мм (Київ-Захід України), який обслуговується Боярським виробничим лінійним управлінням магістральних газопроводів.

Жертв та постраждалих немає. До ліквідації надзвичайної ситуації залучали 57 чоловік та 18 одиниць техніки, з них від ДСНС – 21 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.

Станом на 7:00 15 вересня до проведення робіт залучено 6 чоловік та 4 одиниць техніки Боярського виробничого лінійного управління магістральних газопроводів.

Раніше ми повідомляли: В Ірані стратили чемпіона країни за участь у протестах

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні мають намір заборонити продаж електронних сигарет українцям віком до 18 років. Верховна рада прийняла за основу відповідний проект закону авторства Кабінету міністрів №3628. Про це повідомляє РБК-Україна, передає NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі