Завантажте мобільний додаток сайту

У Конча-Заспі з 13 серпня ввели карантин через небезпеку розповсюдження сказу. Про це NNS повідомляє з посиланням на zn.ua.

Як повідомили в Госпродспотребслужбе, в елітному селищі, на території від Столичного шосе до озера Конча, а також на території Голосіївського району вводиться двомісячний карантин після того, як хвора на сказ кішка покусала чоловіка на території будинку відпочинку "Конча-Заспа". Чоловік з 5 серпня перебуває на лікуванні у стаціонарі, а діагноз кішки був підтверджений після її смерті 7 серпня.

Фахівці Госпродпотребслужбы рекомендують на час дії карантину провести імунізацію домашніх тварин. Також вводиться заборона на вивезення котів і собак з території карантинної зони. Буде проводиться вилов безпритульних тварин та дезінфекція місць їх перебування.

Раніше ми повідомляли: На очах у мами: на Закарпатті втопився 4-річний малюк

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Мінсоцполітики України склало інформаційний календар підвищення пенсій, які відбудуться наступного року. Про це NNS повідомляє з посиланням на Урядовий портал.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі