Завантажте мобільний додаток сайту

У Рівному пенсіонерку пограбували під виглядом перевірки на коронавірус. Про це NNS повідомляє з посиланням на Подробиці.

Згідно отриманої NNS інформації, 86-річна рівнянка повідомила поліцейським, що до її квартири завітали дві жінки в масках та медичних халатах. Запевнили стареньку, що вони з поліклініки, і запропонували протестувати на COVID-19. Міряли температуру, тиск, дивилися горло, і навіть робили масаж.

Після всіх процедур псевдомедики пішли. Згодом жінка з'ясувала, що в неї зникло 23 тисячі гривень. Триває слідство. Лікарі попереджають - надання медичних послуг на дому у період карантину заборонено.

Працівники поліції застрягають громадян, особливо похилого віку під будь-яким приводом не пускати сторонніх осіб до своєї оселі.

Автор: NNS - Національна служба новин
У «червону» зону за рівнем поширення коронавірусу потрапив Харків, Костопільський район на Рівненщині та Кіцманський район Чернівецької області. Ця зона передбачає найгіршу ситуацію з коронавірусом. Про це свідчать дані з інтерактивної карти щодо поділу України на карантинні зони, пише Громадське,...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі