У Марганці зафіксовано випадок отруєння грибами. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , такі випадки зафіксовані не тільки в Марганці, а й у Апостоловому, Дніпрі та Новомосковську. Всього на Дніпропетровщині отруїлися грибами чотири людини. Всі постраждалі отримали кваліфіковану медичну допомогу.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

«Нині у розпалі – грибний сезон. «Тихе полювання» приваблює і знавців, і тих, хто намагається визначити «їстівність» лісної знахідки через Інтернет, – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. – Вкотре нагадуємо грибникам про обережність. Найкраще – взагалі не вживати зібрані лісові смаколики, а купити у магазині штучно вирощені печериці чи гливи. Якщо все ж наважилися, збирайте виключно ті гриби, які добре знаєте і в яких упевнені».

Люди отруювалися зібраними гливами, рядовками. Постраждалі збирали гриби у межах міста, посадках. Цього категорично не можна робити. Адже в таких місцях навіть їстівні гриби накопичують багато токсинів, тож непридатні для вживання.

Ознаки отруєння можуть проявитися і через півгодини після вживання грибів, і за добу. Це біль у животі, нудота, судоми, головний біль, галюцинації, втрата свідомості. При появі перших симптомів слід якомога швидше викликати «швидку» або звернутися до лікаря. Поки чекаєте на доктора, пийте багато води і постарайтеся викликати в себе нудоту, підкреслили у департаменті.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!