Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Покрові вже не перший рік відзначають стипендіями талановиту молодь. На днях у місті визначилися з домінантами та привітали їх в урочистій атмосфері.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті виконкому Покрова. Стипендію міського голови Олександра Шаповала отримали 10 кращих учнів та вихованців позашкільних закладів міста.

Церемонія нагородження проходила в концертному залі Дитячої школи мистецтв. Серед присутніх були ті, хто підтримує і мотивує – батьки, вчителі та наставники, і, звичайно, друзі.
Зустрічали номінантів як справжніх зірок. З креативними локаціями, відвертими запитаннями, мімами та апельсинами-бажаннями. Відеопрезентації про досягнення доводили, що діти того варті. У кожного численні перемоги обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Цьогоріч кардинально змінено та удосконалено саму систему преміювання. Підвищилася планка досягнень претендентів, яких пропонували навчальні та позашкільні заклади. Після ретельного відбору конкурсна комісія визначила найкращих.

Розмір стипендії, яку установив Олександр Шаповал – 4 тисячі гривень. Така сума є суттєвою винагородою для нинішніх переможців та переконливою  для стимулювання потенційних інтелектуалів та творчих особистостей.
Отже, сертифікати на отримання стипендії міського голови у 2018 році мають:

·        Таміла Мірошниченко – учениця НВО, переможниця багатьох Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів.

·        Катерина Бобрицька – учениця школи № 9, переможниця Міжнародних, Всеукраїнських мовно-літературних конкурсів.

·        Микола Коробка – вихованець БТДЮ, призер багатьох Міжнародних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях, член національної збірної України, кандидат у майстри спорту з радіозв’язку.

·        Анна Булка – учениця школа № 4, майстер спорту з автомодельного спорту, призер кубків та Чемпіонатів України.

·        Нікіта Шпонька – вихованець ДЮСШ «Манганіт», дворазовий чемпіон України зі стрибків у воду.

·        Єлизавета Литвиненко – вихованка ДЮСШ ім. Дідіка, переможниця чотирьох обласних, семи Всеукраїнських та трьох Міжнародних змагань. Член збірної команди Дніпропетровської області з дзюдо. На даний момент Ліза на чергових змаганнях, звідки прислала своє відеозвернення. Її стипендію отримувала мама.

·        Варвара Сізова – учениця ліцею, призер І обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z ефір",  переможниця Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів виконавців  народних інструментах.

·        Олександра Петрук - вихованка дитячої школи мистецтв, переможниця конкурсів.

·        Альбіна Єгорова – учениця школи №6, переможниця семи Міжнародних конкурсів з театрального мистецтва.

·        Ярослав Зорін, вихованець дитячої музичної школи, переможець конкурсів.

Переможці творчих номінацій Саша Петрук, Ярослав Зорін та Варвара Сізова не лише отримали сертифікати, а й подарували присутнім свої яскраві виступи.
 

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!