Президент України Петро Порошенко привітав Марганецького міського голову Олену Жадько з Днем місцевого самоврядування.  Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, у своєму звернені Петро Порошенко підкреслив надзвичайну відповідальність голови міста перед представниками громади:

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Велика честь і визнання бути представником своєї громади, захисником її інтересів у питаннях державного управління. Водночас це і надзвичайна відповідальність, оскільки саме Ви зараз закладаєте фундамент майбутнього, а результат Вашої праці оцінюють насамперед люди. І саме на Вас покладаюся я, коли доручаю втілювати ті реформи, які ініціює центральна влада.

Щиро вдячний Вам за сміливість стати на чолі громади, за підтримку і розуміння необхідності впровадження реформи децентралізації. Світ навколо нас змінюють хоробрі, дієві, активні люди. І сьогодні це – Ви!

 - написав Президент.

Марганець сьогодні можна по праву назвати одним з найпрогресивніших малих міст України, адже з 2015 року у місті відбулося чимало змін. Завдяки злагодженій роботі усіх структур влади Дніпропетровщини у місті проведено децентралізацію центрального опалення, ведуться капітальні ремонти важливих інфраструктурних об’єктів, відновлюються дороги, відкриваються медичні амбулаторії, модернізується обладнання лікарень, створюються необхідні умови для впровадження нових освітніх ініціатив тощо, 

- зазначається на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори