Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікопольському районі два поліцейські офіцери громади вже тиждень виконують свої обов’язки. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольского відділу поліції.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, поліцейські офіцери громади приступили до виконання своїх службових обов’язків  у Першотравневій ОТГ та Покровській сільській раді.

У прес-службі нагадують, що поліцейський офіцер громади – це продовження реформи Національної поліції. Мета нововведення – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який і працюватиме на території цієї громади , і житиме там. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з населенням, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади і запобігати вчиненню правопорушень. Та надавати будь-яку допомогу населенню.

Минулого тижня поліцейських було представлено у громадах. Заступник начальника Нікопольського відділу поліції Буштрук Денис Сергійович представив Лісничого Миколу Олександровича в Першотравневській ОТГ, а Мартинюка Романа Володимировича громаді села Покровське. Правоохоронці знайомилися з головам територіальних громад та місцевим мешканцям, отримали від громад облаштовані сучасною і необхідною технікою кабінети. Крім того поліцейські мають можливість пересуватись на сучасних автомобілях, які вони отримали від очільників Національної поліції та МВС.

Першочерговим напрямком роботи офіцерів громади є - відвідування сімей, де вчиняється домашнє насильство. В перші дні роботи правоохоронці вже поспілкувалися з кривдниками та їх жертвами, роз’яснили їм зміни в законодавстві щодо протидії домашньому насильству.

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!