На стадії завершення реконструкція інфекційного відділення центральної міської лікарні в Марганці. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, капітальний ремонт виконується за рахунок області. За останній рік два поверхи будівлі кардинально змінилися.

Це небо й земля! Будівля була зведена ще в 1985 році. З того часу – жодного капремонту. Дах протікав: вода цабеніла у відра, які стояли по всьому другому поверху. Води гарячої не було. На 20-30 хворих приходився один туалет. Словом, все аж кричало про ремонт,

– розказала завідуюча інфекційним відділенням Маргарита Юрченко.

Підрядники полагодили й утеплили покрівлю, замінили всі вікна і двері, установили душові, ванни, водонагрівачі та лампи для дезінфекції приміщення. Підлогу облицювали плиткою.

Залишилися зовнішні оздоблювальні роботи: дофарбувати фасад, облаштувати цоколь і рампу.

У цій «інфекціонці» доводиться частенько лежати з дитиною. Будівля була в занедбаному стані й потребувала якісного ремонту. Дякуємо всім, хто його організував. Сподіваємося, уже скоро будемо лікуватися в комфортних умовах,

– сказала місцева мешканка Наталія Никитенко. 

У відділенні – дев’ять боксів та п’ять полубоксів на 25 ліжок. Протягом року воно приймає до тисячі жителів Марганця і навколишніх населених пунктів, здебільшого дітей.

Поки тривають ремонтні роботи, дітей лікують у Нікопольській районній лікарні, дорослих – у Томаківській.

Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що у Марганці завершують капітальний ремонт приміщення школи №7.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори