Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові до ЦНАПу все частіше звертаються люди, які не можуть самостійно дістатися до установи і отримати необхідну послугу. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, звертаються здебільшого мешканці віддалених районів, люди похилого віку, особи з інвалідністю та ті, хто знаходиться на стаціонарному лікуванні. Вони просять надати їм необхідну послугу без відвідування ЦНАПу.

Мобільні кейси, які місто отримало в межах проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), дозволяють надавати якісні та оперативні послуги під час виїзного обслуговування.

Для маломобільних громадян це надзвичайно важливо, адже питання, що потребують вирішення, можуть розв’язувати з кваліфікованим спеціалістом безпосередньо за місцем проживання чи тимчасового місцезнаходження людини. За допомогою портативного автоматизованого робочого місця ЦНАП розширив свої можливості і можливості покровчан.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!