Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові до ЦНАПу все частіше звертаються люди, які не можуть самостійно дістатися до установи і отримати необхідну послугу. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, звертаються здебільшого мешканці віддалених районів, люди похилого віку, особи з інвалідністю та ті, хто знаходиться на стаціонарному лікуванні. Вони просять надати їм необхідну послугу без відвідування ЦНАПу.

Мобільні кейси, які місто отримало в межах проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), дозволяють надавати якісні та оперативні послуги під час виїзного обслуговування.

Для маломобільних громадян це надзвичайно важливо, адже питання, що потребують вирішення, можуть розв’язувати з кваліфікованим спеціалістом безпосередньо за місцем проживання чи тимчасового місцезнаходження людини. За допомогою портативного автоматизованого робочого місця ЦНАП розширив свої можливості і можливості покровчан.

В Україні зафіксовано 3 833 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 – це рекорд кількості нових хворих за добу. 26 вересня (станом на 9:00) в Україні 195 504 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 903 летальні (+76 – повторний рекорд),...
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі