Як по Марганцю крокує децентралізація

Від мешканців Марганця часто можна почути нарікання на дії влади і низький рівень благоустрою міста. З владних же вуст звучить зовсім інша інформація – зокрема, про успішну децентралізацію. Такі контрасти точок зору властиві багатьом містам України…

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, нещодавно з педагогічним активом Марганця зустрівся перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман. Про це пише, зокрема, видання «Вісті Придніпров’я».

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

У статті зазначається, що Марганець – одне з перших міст України, в якому запрацювали ефективні інструменти управління.  Децентралізація відкрила нові можливості розвитку громади. Багаторічною проблемою була  відсутність тепла у квартирах  дитячих садочках, школах, лікарнях.

Після переведення на індивідуальне опалення житлового фонду і бюджетних установ, ситуація докорінно змінилася.  Наступним кроком стали медицина і освіта.

У Марганці відремонтовано приміщення другої , четвертої  і п’ятої амбулаторій, філії  амбулаторії  №3. Здійснюється  капітальний ремонт інфекційного відділення  Марганецької  лікарні.

За три останні роки проведено і розпочато ремонти другої, сьомої та дев’ятої   марганецьких  шкіл,  дитячо-юнацької спортивної школи №1, ліцею № 10. Марганець стало першим містом, де впроваджено новий стандарт інклюзивної освіти.

Це лише початок,   особливої  уваги  і допомоги обласної  влади потребують  й  інші освітні заклади міста. Зокрема, 11 і  12 школи,  дитячі дошкільні заклади та заклади позашкільної освіти. Ми  тут повністю підтримуємо бажання мешканців  навчати і виховувати дітей у сучасних закладах,

— відмітив Олег Кужман.

Педагоги звернулися до нього з ініціативою створити у Марганці сучасний центр робототехніки. В цьому обласна влада також підтримає місто. Приємним сюрпризом став  подарунок для музичної школи – акордеон «Welmeister», придбаний за кошти депутатської субвенції.

Раніше ми писали:
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори