Завантажте мобільний додаток сайту

 

У Марганецькому коледжі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»  студенти 2-4 курсів долучилися до правозахисного  «Марафону написання листів».  Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , захід було присвячено Всесвітньому дню прав людини, який відзначається 10 грудня.

Повідомляється, що під час «Марафону написання листів» координатор заходу Наталя Мазурова  запропонувала молоді коледжу спробувати себе у ролі правозахисників. Підлітки ознайомилися з історіями молодих людей, права яких порушено, і за допомогою Конвенції про захист прав людини написали листи до української організації  Amnesty International, дії якої спрямовані на попередження та припинення грубих порушень прав людини,   а також допомогу тим, чиї права вже були порушені.

На захід до Марганецького коледжу завітала заступник міського голови Тетяна Платонова, яка побажала молоді мудрості, поваги один до одного, толерантності, а також закликала й надалі активно долучатися до подібних заходів. Тетяна Вікторівна вручила директору закладу Валентині Івановій і активу студентів   примірники першого номеру журналу «Марганчани».

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці хвойні дерева обробляють розчином, від якого болить голова.
Також ми повідомляли, що у Марганці затримали рецидівіста, який обкрадав знайомих.

27 вересня (станом на 9:00) в Україні 198 634 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 959 летальних, 87 882 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 3 130 нових випадків. Загалом проведено 2 209 975 тестувань методом ПЛР. За добу одужало...
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі