8 листопада напередодні Дня української писемності та мови, у Нікополі, Покрові та Марганці разом з усією Україною написали диктант Національної єдності. Про це NikopolNews дізнався з повідомлень на офіційних ресурсах  вказаних міст.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , трансляція диктанту розпочалася на хвилі Першого каналу Українського радіо об 11.20. Цьогорічний диктант мав назву “Від бересту - до “цифри”.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Під диктовку відомого мовознавця Олександра Авраменка учасники писали про те, у який спосіб різні покоління людства зберігали інформацію для своїх нащадків, починаючи від Нестора — літописця до сучасності.

Диктант, як завжди, був непростий, насичений значною кількістю розділових знаків та орфограм, серед яких і з нової редакції чинного правопису.

Після написання, кожен міг сфотографувати і надіслати впродовж 15 хвилин за вказаною електронною адресою. Роботи, які були надіслані до опівдня, будуть розглянуті впродовж 10 днів. Автори бездоганних текстів отримують заохочувальні призи.

У Нікополі участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності взяли 1400 учнів, 218 вчителів та методисти НМЦ.

У Марганці диктант писали у виконкомі. Участь взяли представники органів місцевого самоврядування, закладів культури, освітяни та учні  навчальних закладів написали диктант під.

В Покрові у всіх навчальних закладах було облаштовано локації , де не тільки учні та вчителі, а всі охочі, могли приєднатися до загальнонаціонального флешмобу.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!