Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
31 марта 2017 Автор

Сесія Нікопольської міськради: собаки, громадська рада – все, новий зам та нові дитсадки

30 березня відбулась 18-та сесія Нікопольської міської ради VII скликання. На ній були присутніми 41 депутат.

Звернулись до Держпродспоживслужби відносно АЧС

Як повідомляє прес-служба міської ради, рішення про звернення до Головного Управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Дніпропетровській області стосовно фактів неналежного виконання ветеринарно-карантинних заходів при виявленні Африканської  чуми свиней підготувала постійна комісія міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища під головуванням Сергія Піддубного та відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Загрузка...

Нагадаємо, 27 березня  відбулися громадські збори з  активістами, що переймаються питаннями захисту тварин, та представниками місцевої влади. Останні направили до Міністерства аграрної політики та продовольства листа з проханням переглянути умови Інструкції щодо боротьби з АЧС та передбачити можливість замінити евтаназію безпритульних собак на  утримання їх в притулку. У вищезгаданої інструкції йде мова про те, що серед інших заходів «організовується знищення бродячих котів і собак гуманними методами, а також дератизація на території, де введений карантин». 30 березня було прийняте рішення про припинення гуманного умертвлення бродячих собак до тих пір, доки місцева влада не отримає відповіді від Міністерства аграрної політики.

Під час сесії міський голова Андрій Фісак наголосив, що жодне комунальне підприємство міста не здійснювало отруєння безпритульних собак на вулицях міста. Наразі подано заяву до правоохоронних органів щодо виявлення осіб, котрі здійснюють отруєння собак у Нікополі.

За словами активістів нашого міста, працівники комунального підприємства хотіли умертвити не виловлених тварин, а тих що вже деякий час перебували у притулку. За фактом цих звинувачень вже проводиться службове розслідування стосовно перевірки відповідальних осіб. У разі підтвердження такої інформації винні понесуть належне покарання.

Також за результатами сесії було направлено звернення до Держпродспоживслужби стосовно відсторонення від посади в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в м. Нікополь Наталії Школьної та начальника Нікопольської міської державної лікарні ветеринарної медицини Геннадія Сопко.

Нікопольська міська рада звертається з проханням вжити дисциплінарних заходів щодо забезпечення належного виконання фахівцями ГУ Держпродспоживслужби встановлених ветеринарно-карантинних заходів.

Припинили роботу громадської спостережної ради

Як стало відомо нашим журналістам із соціальних мереж ще за день до сесії, 10 членів  Громадської спостережної ради написали заяви про свій вихід з неї. Всього ж у раді перебувало 15 осіб. В ході сесій депутатський корпус ухвалив рішення про вихід, а також про розпуск органу. Отже, незабаром у місті буде створюватись нова спостережна рада.

У Андрія Фісака з'явився ще один заступник

Під час останньої сесії депутати затвердили на посаді заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Тихенка, який того ж дня склав повноваження депутата та вийшов з депутатської комісії.

Довідково:

Сергій Віталійович Тихенко – 1968 року народження, приватний підприємець, депутат Нікопольської міської ради VІ  та VIІ  скликання.

Вищу освіту отримав у Державній металургійній академії України, отримавши у 1997 році спеціальність: інженер-металург.

З 1986 року почав працювати токарем на Нікопольському Південнотрубному заводі. Служив в армії.

В 2005 році зайняв посаду заступника директора КП «Санітарна очистка міста».

2006 рік – керівник КП «Аварійно-технічна служба».

З 2009 року очолював ТОВ «Ніко-АРС», а в 2012 став начальником КП «Міське паркове господарство». Далі – приватний підприємець. Був керівником Центра обслуговування ОСББ «Добробут», куди входило більше 50 будинків ОСББ.

Одружений. Має сина та доньку.

Депутатів запросили прийняти участь у благодійному балі

6 травня у Палаці урочистих подій відбудеться благодійний бал організований БФ «Дітям Нікополя». На початку сесії директор фонду Маргарита Горбаненко запросила депутатів взяти участь у благодійному балі.

Обрали відповідальну особу за перевірку факту подання декларацій

Також на сесії депутати обрали відповідальну особу за перевірку факту подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій депутатами Нікопольської міської ради VIIскликання. Такою особою став Євген Тутуров. Контроль даного рішення покладено на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, мобілізаційної  роботи, регуляторної політики, регламенту міської ради та етики депутатської діяльності.

Делегували представників від м. Нікополя для роботи у складі Госпітальної ради

Депутатський корпус прийняв рішення делегувати представників в м. Нікополя для роботи у Госпітальній Раді. А саме: Надію Бредихіну, Ольгу Коник, Олену Соломаху та Анатолія Сукача.

У Нікополі розпочнеться будівництво 2-х дитячих садків

Під час сесії міський голова повідомив присутнім, що у місті за обласні кошти планується будівництво 2-ї нових садків на Новопавлівці та по вул. Преображенській. До того ж, вже розпочалась реконструкція дитячої лікарні. Окрім того, за обласні кошти планують реконструювати  парк «Перемоги»  та стадіон ім. Куценко.

Нікопольці прохають закрити прийоми металобрухту

Наприкінці сесії Андрій Фісак зачитав звернення мешканців міста, щодо закриття в Нікополі  пунктів прийому металобрухту. В даному звернені був зазначений термін виконання прохання – 2 тижня. У разі ігнорування звернення містяни пообіцяли вийти на мітинг. Після зачитування документу міський голова пообіцяв  вирішити дане питання.

Дві заяви на одну тему

Закінчилась сесії заявами від двох політичних партій.  Політична партія «УКРОП» заявила про підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями, розпочату ветеранами АТО. А ось Опозиційний блок закликав утриматись від цієї ж блокади.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net