570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
02 июля 2017 Автор

Сесія Нікопольської міськради: хвилина мовчання, новий депутат, петиція, стадіон

30 червня відбулась 22 (позачергова) сесія Нікопольської міської ради VII скликання. На ній були присутніми 30 депутатів з 42-х.

Хвилиною мовчання згадали Миколу Гайдука

На початку сесії присутні у залі хвилиною мовчання згадали Миколу Гайдука, який загинув 13 червня у зоні АТО.

Перенесли розгляд онлайн-петиції


Не так давно створена головою організації «Нікопольці» Віталієм Журавльовим петиція «Принципи формування громадської спостережної ради» набрала необхідну для розгляду на сесії міської ради кількість голосів. Розгляд її планувався саме на 30 червня. Проте на початку сесії секретар міськради Олександр Саюк повідомив, що його перенесено, оскільки у депутатів ще є час до 7 липня, аби розібратися з даним питанням. Також, Олександр Саюк сказав, що петиція буде розглянута у встановлений термін.

Володимир Єфімов став депутатом

Перед початком розгляду порядку денного Нікопольська міська виборча комісія Дніпропетровської області повідомила про реєстрацію обраного депутата від міської організації партії «Громадська сила» Єфімова Володимира Вікторовича.

Володимир Єфімов – народився у 1971 році. Навчався у 6-й та 14-школах. Закінчив Запорізький державний технічний університет за спеціальністю «інженер-механік». Свою трудову діяльність Володимир Єфімов почав на Південно-трубному заводі інженером по нестандартному обладнанню. Наразі новобраний депутат працює головним інженером нікопольського Міськавтодору.

Про пам'ятник АТО

Максим Юхно, депутат міської ради підняв питання стосовно пам'ятника загиблим воїнам АТО перед голосуванням за виділення коштів на нього і його встановлення. Наш обранець зазначив, що частина пам'ятника, яка вже мала бути готова, ще не готова. Його слова були підтверджені фото, на яких було видно стан споруди.  Також, депутат висловив свою думку стосовно дати встановлення другої частини пам'ятника. Він сказав, що навряд чи встигнуть до 24 серпня, як планувалося раніше… Проте, виступ Максима Юхно не вплинув на результат голосування - депутати виділили кошти на другу частину пам'ятника.

Прийняли майно стадіону «Трубник»

Депутатський корпус надав згоду на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя 1/5 частини від всього нерухомого майна, що знаходиться на пр. Трубників, 48 у м. Нікополі. Даному рішенню передувало обговорення  та не підтримана поправка від депутата фракції «Відроження». Слід  зазначити,  «Відродження» не вперше намагається внести поправки у рішення стосовно придбання стадіону «Трубник» містом. На минулій сесії вони намагались зменшити ціну придбання стадіону. А на цьому засіданні Сергій Донець запропонував депутатам змінити 3-й пункт  даного рішення. Проте його пропозиція не була підтримана.

Затвердили:

  • Положення про місце почесних поховань загиблих (померлих) захисників України у місті Нікополь.
  • Зміну назви комунального підприємствам «Муніципальна поліція» Нікопольської міської ради.
  • Визначення умов оплаті праці міському голові Андрію Фісаку.
  • Встановлення заступнику мера Юрію Соколу надбавки.
  • Делегування повноважень Комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської ради.
  • Включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2017 році.
  • Положення про комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Наша родина» Нікопольської міської ради
  • В новій редакції Положення про управління гуманітарних питань Нікопольської міської ради
  • В новій редакції Положення про відділ з питань культури та туризму управління з гуманітарних питань Нікопольської міської ради. 
vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net