Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
05 мая 2017 Автор

Сесія Нікопольської міської ради: загибель бійці, звіт поліції, зміни до бюджету

5-го травня відбулась 20 позачергова сесія Нікопольської міської ради, на якій були присутні 34 депутати.

Загибель бійця і його побратимів

На початку сесії міський голова Андрій Фісак повідомив, шо на травневі свята Нікопольщина втратила іще одного захисника.

Загрузка...

Його ім'я Анатолій Біжко. На момент загибелі хлопцю було лише 22 роки. Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували Анатолія, який потрапив до армії у жовтні 2013 року.

Очільник міста повідомив, що тіло нікопольського захисника знаходиться у бойовиків. Як стало відомо Андрію Фісаку, вчора побратими намагалися його відбити, але, на жаль, їм це не вдалось. Загинуло ще троє українських бійців, і тоді було вирішено припинити бій. Над питанням поверненням тіла Анатолія Біжко на батьківщину буде працювати ОБСЄ. Родині загиблого нікопольця депутати виділили 50 тис .грн.

Звіт поліції

На позачерговій сесії депутатський корпус заслухав звіт заступника начальника відділу поліції, керівника патрульної поліції Юрія Сідорука. (Детальніще дивіться на відео).

Після звіту в депутати задали оратору декілька питань стосовно крадіжок кабелю «Укртелекому», побитих навесні 2016-го тротуарів по вул. Г.Чорнобиля та палаток Опозиційного Блоку. Останнє питання  викликало найактивніше обговорення у залі серед депутатів.

Внесли зміни до бюджету

Під час сесії депутатський корпус ухвалив рішення про звернення Нікопольської міської ради до громадян та суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території міста Нікополь. Окрім того, депутатський корпус вніс зміни до бюджету у зв’язку з тим, що дохідна частина його  збільшилася на 3,9 млн. грн. завдяки субвенціям з державної та районної казни.

За рахунок нерозподіленого залишку коштів бюджету розвитку, який утворився на 01.01.2017р., було затверджено видатки у сумі 428,0 тис. грн. на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (сприяння роботи УСБУ – 120,0 тис. грн., військова частина – 81,0 тис. грн., військкомат – 120, 0 тис. грн., міський відділ поліції – 112, 0 тис. грн. та МНС (протипожежні заходи) – 45,0 тис. грн).

Затверджено кошти на виконання заходів Програми розвитку житлово-комунального господарства, а саме: капітальних ремонтів житлового фонду; заходів, спрямованих на покращення якості питної води; забезпечення безперебійної експлуатації каналізаційних систем та реконструкцію внутрішньо квартальної мережі зовнішнього освітлення (вул. Каштанова, вул. Мозолевського, вул. Орлика та пр. Трубників).

Також по управлінню житлово-комунального господарства збільшиться сума коштів, котрі виділені на благоустрій міста і охорону комунального майна.

На 80 тис. грн. збільшили обсяг фінансової підтримки громадських ветеранських організацій.

Більш ніж на 150 тис. грн. зросли видатки на оздоровлення дітей учасників АТО та працівників бюджетної сфери.

Виділили більше коштів і на придбання меблів, обладнання та оргтехніки для відремонтованого філіалу школи мистецтв.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net