Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
02 июня 2017 Автор

Сесія Нікопольської міської ради: придбали стадіон, розподілили «екологічні» кошти

31 травня відбулась 21-ша сесія нікопольської міської ради сьомого скликання. На ній були присутні 33 депутата із 42-х.

Нікопольці вимагають якісних доріг

Перед початком сесії біля міськради відбулась акція  протесту проти неякісних  доріг у місті, на якій були сформульовані та висунуті вимоги до влади. А саме:

Загрузка...
 • усі поточні роботи ремонту доріг завершити до 15 червня, пришвидшити ремонт вул. Херсонської;
 • звернути увагу на технічний контроль укладення асфальту (його кладуть при температурі сорок градусів) та звільнити людину, яка контролює процес з боку міськради.

Учасникам протесту, хоч і з «боєм», але вдалося зайти до сесійної зали та особисто поспілкуватись з міським головою. Активісти зачитали свої вимоги влади. У разі їх невиконання пообіцяли не зупинятись. В свою чергу депутат міськради Сергій Піддубний запропонував провести прес-конференцію за участю громадськості та підрядчиків.

Придбали стадіон

Депутатський корпус надав згоду на придбання майна у комунальну власність та укладання договору купівлі-продажу об'єктів нерухомого майна по пр. Трубників 48 (стадіон «Трубник»).  Слід зауважити, що дана ідея у наших обранців з’явилася ще у 2016 році. Спочатку місту пропонували купити стадіон за мільйон п’ятсот тисяч гривень. На минулій сесії вже була озвучена вартість - мільйон  триста тисяч гривень. Депутати відмовились.  І ось 31-го травня зійшлися на 900 000 грн. Власник стадіону погодився передати в безоплатне користування місту будівлю колишнього тиру. 

Під час розгляду питання стосовно стадіону депутат міської ради Тетяна Обиденна запропонувала колегам придбати його за сімсот тисяч гривен, а її колега по депутатській фракції Михайло Донець – за вісімсот п'ятдесят тисяч гривень. Їх пропозиції не були підтримані.

Депутат прибув

На початку сесії перед депутатами виступила голова нікопольської виборчої комісії Юлія Богословська. Вона повідомила, що у зв'язку з достроковим припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Сергія Тихенка, Нікопольська виборча комісія вирішила визнати наступним  обраним депутатом від нікопольської міської організації партії «Громадська Сила» Дніпропетровської області – Гаврилюка Федора Антоновича. Відразу після виступу Юлії Богословської Федір Гаврилюк склав присягу міського депутата та розпочав роботу. Він увійшов до постійної депутатської комісії  з питань бізнесу, транспорту та споживчих зв'язків.

Володимир Пінчук більше не депутат

Депутатський корпус проголосував за дострокове припинення повноважень депутата Нікопольської міської ради VII скликання Пінчука Володимира Олександровича.

Двом заступник міського голови порадили навчатися

Депутати прийняли  рішення про рекомендації до вступу на навчання до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Світлані Загрудній та Юрію Соколу.

Розподілили кошти субвенції «ризиків»

Проголосували депутати і за доповнення до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополь на 2017-2019 роки та зміни у бюджеті міста.

Затвердили перелік об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Враховуючи зміни у дохідній та видатковій частинах бюджету будуть збільшені видатки на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини та тротуару по вулиці Довгалівській (спів фінансування), поточний ремонт інфекційного та терапевтичного відділень міської лікарні №1, поточний ремонт системи теплопостачання у школі №8 і дитячому садку №30.  Також будуть збільшені видатки загального фонду на поточний ремонт житлових будинків, фінансову підтримку нікопольської футбольної команди «Нікополь», придбання спортивної форми для ДЮСШ №2 та інше.

Ще затвердили:

 1. Зміни до міської цільової програми розробки містобудівної документації у місті Нікополі на 2017-2019 роки;
 2. В новій редакції Положення про архівний відділ нікопольської міської ради;
 3. Положення по відділ екології Нікопольської міської ради;
 4. Статути комунальних і дошкільних навчальних закладів;
 5. Меморандуми про співробітництво з фізичними особами Ємцем О. Ю. та Луговим М.Г.;
 6. Склад комісії з надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя та Положення про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя у новій редакції;
 7. Зміни до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки»;
 8. Зміни до бюджету міста на 2017 рік;
 9. Звіт про виконання бюджету міста за 1-го кварталу 2017 року;
 10. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Нікополя за 1 квартал 2017 року;
 11. Про включення майна до ліквідаційної маси КП «Муніципальна гвардія» Нікопольської міської ради.

Надали згоду:

 1. На виділення одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста;
 2. На безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Нікополя окремого індивідуально визначеного майна – апаратно-програмний комплекс «Відео інформаційна система «Нікополь – прозоре місто»

Не захотіли слухати про інцидент у кафе «Калина»

Наприкінці сесії слово попросила активістка від ВО «Свобода» Тетяна Біла. Спочатку мером Андрієм Фісаком їй у цьому було відмовлено, але потім все ж дозвіл дали. Проте, коли пані Біла почала говорити про те, що у кафе «Калина» працюють неповнолітні, а директором даного закладу є депутат міськради від партії блоку Петра Порошенко, виконуюча обов'язків директора школи №24 -  Олена Каращук, Андрій Фісак закрив сесію. Активістка намагалася продовжила свою промову, та її вже ніхто не слухав. Депутати спокійно залишали залу…

Вся сессия на этом видео

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

1 Комментарий

 • 05 июня 2017 написал Олена Богославська

  Голову Нікопольської міської Комісії звуть ОЛЕНА Юріївна БОГОСЛАВСЬКА. Прикро, що ви пишете, та не знаєте, що пишете... Я ж Вас не називаю Маша Жученко...

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net