112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
11 октября 2017 Автор

Нікопольська поліція знайшла мертвих душ серед тих, хто голосував за відкликання мера

9 жовтня  розпочалась 27-ма сесія Нікопольської міської ради. На ній були присутні 32 депутати.  На початку сесії хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять почесного громадянина міста, героя соціалістичної праці, директора Нікопольського заводу феросплавів 1980-1995 років, академіка Академії інженерних наук, лауреата Державної премії України та премії Ради міністрів СРСР –  Бориса Федоровича Величка.

Викрили злочин

Юрій Сидорук, заступник начальника нікопольського управління поліції, у своїй доповіді перед депутатами зробив гучну заяву. Виявляється, серед проголосувавших за відставку нікопольського мера були, так звані, мертві душі. На сьогодні поліцією відкриті два кримінальні провадження за ст. 358, ч. 4 (підробка документів).

  • У першому випадку люди, чиї підписи стоять на підписних листах за відставку міського голови, стверджують, що то не їх рук справа, і до них навіть ніхто не звертався із пропозицією щось підписувати, - заявив Юрій Сидорук. - Другий випадок налічує близько трьохсот підписів, які ніби-то поставили люди, що насправді деякий час назад померли. До того ж, ми зробили запит у РАЦС на людей ну дуже похилого віку (наприклад, 1905 р. н.), які також ніби то поставили свої підписи на вищевказаних документах. Наразі чекаємо відповіді та працюємо далі у цьому напрямку».

 Відтепер, інсталяція «ILoveNikopol» є комунальним майном

Депутатський корпус надав дозвіл на безоплатне прийняття до комунальної власності інсталяції «I LoveNikopol», яка знаходиться біля міськвиконкому.

Підтримали депутатський запит

В  понеділок наші обранці підтримали депутатський запит Тетяни Обиденної. У її запиті йде мова про капітальний ремонт вул. Херсонської.

Надали

  • КП «Міські автомобільні дороги – 1» дозвіл на списання нерухомого майна.
  • Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради в постійне користування земельну ділянку для будівництва дошкільного навчального закладу санаторного типу «Дивограй» на мікрорайоні «Трубник – 2»
  • Грошову допомогу мешканцям міста.

Внесли

  • Зміни та доповнення до Стратегічного плану сталого розвитку м. Нікополя до 2020 р.
  • Внесли доповнення до Комплексної програми розвитку освіти м. Нікополя на 2016-2018 роки
  • Внесли зміни та доповнення до переліку об'єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2017 р. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економчної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження по м. Нікополю затвердженого рішенням міської ради від 28.07.2017.

Затвердили

  • Положення про управління комунального майна Нікопольської міської ради
  • Статути комунальних дошкільних та загальноосвітніх закладів.
  • Зміни та доповнення до програми ЖКХ в м. Нікополі на 2017-2019 роки

Фото: Марина Щученко

 

 

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net