570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
20 ноября 2017 Автор

Замість пар на акцію протесту вийшли нікопольські студенти

20 листопада у Нікополі студенти металургійного технікуму вийшли на акцію протесту.

Незважаючи на те, що вже кінець осені, у технікумі досі не ввімкнене опалення.

- В наших аудиторія +5+8 градусів тепла – розповідають студенти. – Через холод ми хворіємо та витрачаємо гроші на лікування.

До того ж, змерзлим студентам не виплачують стипендії в повному обсязі, а викладачам - зарплати.

Майбутні фахівці вирішили відстояти свої права і вийшли на акцію протесту, висунувши три вимоги: ввімкнення опалення, виплата соціальних стипендій та зарплат викладачам.  Щоправда,  даний мітинг підтримали не всі студенти. Переважна  більшість з них пішла на пари. До протестуючих виходили викладачі та запрошували все ж таки піти на пари. Проте вони стояли на своєму.

Нарешті спустилася заступник директора й повідомила, що тепло  в аудиторіях залежить від Міністерства освіти України, а саме від того, коли установа виділить гроші на опалення.  Також, за словами заступника, як раз сьогодні директор металургійної академії знаходиться в Києві та вирішує питання, пов'язане з теплом у технікумі.  Жінка намагалася вмовити студентів  1-2 курсів піти на пари й вирішити усі питання в присутності директора. Але ті не розходились поки не почули відповіді на питання: коли ввімкнуть опалення та виплатять в повному обсязі  стипендію

Через годину очікування протестуючі частково вдовольнилися.  За словами тієї ж заступниці директора, стипендію перерахували, ще в п'ятницю. Можливо, поки що вона просто не надійшла на картки. Жінка попросила голову студентської ради проінформувати її, коли стипендія прийде. Також розповіла вона і про тепло. Опалення компанія-постачальник погодилась увімкнути, якщо  технікум напише заяву, де гарантує оплату за тепло. Таку заяву у технікумі написали та відвезли до компанії. 

Після отриманої інформації студенти вирішили піти на пари та запланували акцію протесту на середу, коли буде на місці директор технікуму, якщо їх вимоги не виконають повністю.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

1 Комментарий

  • 22 ноября 2017 написал Сергей Добровольский

    Сборище старых извращенцев-псевдопатриотов решило поднять свою самооценку за счет мнимой помощи несовершеннолетним. К сожалению, это не первая и не последняя позорная акция местных политических банкротов, которых в детстве ничему, кроме хамства, не научили. Тепло дали, но благодаря действиям совершенно других людей, о которых никопольские любители подачи "жареных" новостей упомянуть забыли. Подача, как всегда, однобокая и аматорская, с кучей пунктуационных и фактических ошибок...

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net