570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
11 августа 2017 Автор

«Я не хочу, аби мої діти починали життя із дірок у гойдалках», - нікопольска мама Ліна Фролова

Мудрі люди говорять, що треба робити добро та кидати його у воду. Ото й виходить, що на поверхні зазвичай ми бачимо лише балачки та жаління. А ті, хто насправді щось робить, мовчать. Тому здається, що нема ані справ, ані тих, хто їх втілює у життя. Але вони є, і сьогодні я хочу розповісти про таких людей.

Це родина Фролових – Ліна та Андрій. Багато хто знає Ліну як талановиту нікопольську журналістку та поетесу. Довгі роки вона робила світ кращим своїм словом, а коли почала жити з чоловіком та двома дітьми у власному будинку – захотілося ще й ділом.

Недалечко від домівки Фролових, біля «рогів» на Лапинці, розташований чималий дитячий майданчик, встановлений НЗФ 5 років тому. За цей час дитячі гойдалки трохи обшарпалися. Деінде вже не вистачало дощочок і свіжої фарби. Власними силами Фролови зробили та прикрутили нестачу. На часі – фарбування.

- На цьому майданчику бавляться мої діти, - повідомила Ліна, - Я не хочу, аби їх життєвий шлях починався із дірок у гойдалках. Вірю, що «теорія розбитих вікон» працює, тому вважаю за потрібне швидше «засклити» прогалини, аби майданчик зовсім не розбомбили.

Насправді, я далеко не перша, хто долучився до благоустрою цього дитячого містечка. Ще у минулому році активісти розклеїли на Лапинці оголошення із закликом прийти і навести лад на майданчику. Знаєш, відгукнулося багато людей. Кожен день там хтось працював. Годинку-другу, у кого скільки вистачало часу. Потім змінювали один одного. Просіювали пісок, яким вкритий весь майданчик, щось майстрували, ремонтували. Особисто я назбирала тоді два великих мішки зі сміттям, яке бездумно залишили деякі відпочівальники. (Доречі, цьогоріч сміття поменшало – вдался зібрати лише один мішок).

Отож, батьки не полінувалися витратити свій час та кошти на благоустрій ігрового простору для своїх дітей. І це приємно вразило. Звичайно, що після такої колективної роботи хочеться і надалі підтримувати майданчик у належному стані.

Як мати двох дітей, як член шкільного батькіського комітету я часто стикаюся з різними проявами громадської активності. І скажу, що вона є. Не задля піару чи якихось третіх цілей. А задля комфорту свого, своєї сім’ї. Пам’ятаю, як голова нашого батьківського комітету разом із чоловком два літні тижні як на роботу ходили до нашого класу і самотужки ремонтували там підлогу. Мовчки, нікого не напрягаючи, і не перед ким не хвалячись. Просто вони знали, що так належить чинити. От і все. Завдяки таким людям наша планета крутиться далі.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net