Администратор

07 апреля 2017 Автор:

Український храм у Нікополі об`єднав в толоці громаду міста

6-го квітня, у четвер, на перетині вулиць Богуна та Кармелюка, з ініціативи Української Православної Церкви Київського Патріархату, була проведенна толока на місці будівництва майбутнього храму святого правденого Петра Калнишевського на честь загиблих воїнів АТО.

У толоці взяли активну участь ГС «Асоціація Учасників Бойових Дій Нікопольщини», Волонтерська команда «Ветерани Афганістану», ГО «Затопська Січ» та ГО «Микитинська Січ», ГО «Нікопольська волонтерська сотня», БФ «Дітям Нікополя». Висловлюємо окрему поядку за виготовлення поклонного Хреста Миколі Гайдуку та Михайлу Третьякову, дякуємо Олексію Савченко та Євгенові Міщенку за надання бордюрів під майданчик біля Хреста, а також за надання піску Віталію Білоусову.

Дякуємо ТОВ «Інтерпайп Ніко-Тьюб» за надання нашому храму допомоги у вигляді наборів для проведення толоки .

З благословення Преосвященнійшого Симеона, єпикопа Дніпровського і Криворізького, по закінченні заходу з прибирання, було звершено освячення поклонного Хреста. Чин освячення здійснив благочинний Нікопольського району, ієромонах Меркурій (Скороход) у співслужінні благочинного м. Марганця, протоієрея Тимофія Редька, протоієрея Юрія Петренка, ієрея Федора Грищенка та ієрея Павла Черкасова. По завершенні освячення отець Меркурій подякував віруючим за любов до України та жертовність у розбудові Помісної Церкви в місті Нікополі.

У своїй проповіді отець-благочинний зазначив, що сьогодні храм св. прав. Петра Калнишевського об`єднав всіх нас навколо себе. Тому саме Помісна Українська Православна Церква з центром у Києві є фундаментом для єдності та запорукою миру в нашій державі.

З вітальним словом до парафіян звернувся і благочинний м. Марганець, протоієрей Тимофій Редько, який побажав, аби громада максимально консолідувалась навколо храму для розбудови Богослужіння.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям Святійшому Патріарху Філарету, Преосвященнійшому єпископу Симеону, владі і війську, фундаторам та благодійникам святого храму цього.

Після заходу громада привітала благочинного Нікопольського району ієромонаха Меркурія (Скорохода) з річницею чернечого постригу та передали подарунки для нового храму. 

Вікторія Шевченко від імені благодійного фонду «Дітям Нікополя» (і особисто Маргарита Горбаненко, що опікується діточками з рідкісними та онкологічними захворюваннями, передала вишиту ікону з бісера святої мучениці Любові. Цю ікону подарувала Валерія - мама Люби Фоміної. Ця дівчинка з 2012 року хворіла на гострий лейкоз, фонд допомагав родині Любові, зараз дівчинці 13 років і вона дякуючи Богові та таким добрим благодійникам, як цей фонд ЗДОРОВА! 

На сам кінець усі учасники толоки посмакували смачний пісний куліш від Нікопольської волонтерської сотні.

 

Прес-служба Нікопольського благочиння

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net