Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
13 октября 2017 Автор

У Нікополі «відбулись» громадські обговорення Статуту міста

13 жовтня в НКДЦ пройшли громадські обговорення нового Статуту міста. На  них зареєструвалися присутніми 199 особи. Велику цікавість до заходу проявили священники і прихожани УПЦ МП (близько сотні осіб прийшли однією «кучкою», від якої дуже віяло ладаном). Немало було й представників інших церков. Адже на заході обговорювали питання щодо включення до статуту Небесного покровителя міста Нікополя Святого Великомученика Микити.

Пропозиція НЕ ВКЛЮЧАТИ його, висунута Українською Православною Церквою Київського Патріархату, Українською Греко- Католицькою Церквою, Римсько-Католицькою Церквою та Комітетом зі святкування 500-річчя реформації в Україні, розглядалась першою і підтримана не була. Про це детальніше можна подивитися на відео.

Не пройшли й інші питання, винесені на слухання. Причина банальна: велика кількість громадян, що зареєструвалися, залишили залу після розгляду першого – релігійного питання. І склалася ситуація, коли ФАКТИЧНА більшість «за» ФОРМАЛЬНО такою вважатися не могла. Зокрема, коли за створення Спостережної ради при органі місцевого самоврядування проголосувало 90 присутніх осіб і всього 3 проти, а  утрималися 30, головуючий (Олександр Саюк) не зміг визнати питання схваленим, адже зареєстрованих присутніх було 199. І, враховуючи це, 90 голосів для більшості виявилось замало.

Хто ці «невидимки», що зникли так раптово і для чого вони приходили – ясно, мабуть, не тільки нам, але й вам.  ФОРМАЛЬНО відбулись громадські слухання, а ФАКТИЧНО – зібрання релігійних громад. Всіх інших нікопольців, судячи з усього, доля Статуту міста цікавить не дуже.

Фото, видео Марины Шученко

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net