570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
17 ноября 2017 Автор

У Нікополі розповіли про дотримання прав у сфері охорони здоров'я психічно хворих людей

5 листопада відбулась прес-конференція ГО «Нікопольський центр духовної та соціальної реабілітації «Відкритті двері». Нещодавно організація реалізувала проект «Дотримання прав осіб, що страждають на психічні розлади в сфері охороно здоров'я». В рамках проекту його монітори – Тетяна Половинцева та Олександр Лось разом з координатором проекту Іриною Лось перевірили стан психологічних лікарень Дніпропетровської області.

А саме: Нікопольської психоневрологічної лікарні, Марганецької лікарні хоспісної допомоги, Вищетарасівського психоневрологічного інтернату, Гейківської психоневрологічної лікарні, Зеленопільського психоневрологічного інтернату та інших. У кожному із закладів моніторингова група оглянула умови утримання пацієнтів, поспілкувалась з керівництвом медичних установ, провела понад 120 інтерв'ю з пацієнтами без присутності медичного персоналу. Найкращі умови утримання пацієнтів виявились у Вищетарасівському психоневрологічному інтернаті, а найгірші у Криворізькій психоневрологічній лікарі.  

В ході прес-конференції, журналістам показали відео ролик про лікарні такого плану України телеканалу «Інтер» (детальніше дивіться на відео), де йшлось про Криворізьку психоневрологічну лікарю зокрема. Окрім того,  на прес-конференції розповіли і про Нікопольську психоневрологічну лікарню, яка знаходиться на 3-й дільниці. На даний час, заклад потребує ремонту, заміни меблів та постільної білизни.

За результатами перевірок моніторами був підготовлений звіт «Оцінка ситуації щодо дотримання права на охорону здоров'я осіб, що страждають на психічні розлади в  Дніпропетровській і Запорізькій областях». Даний звіт буде направлений Уповноваженому Верховної Ради України, Міністерству Охорони Здоров'я, Відділу з питань  громадського суспільства, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, громадським та правозахисним організаціям України.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net