570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
20 ноября 2017 Автор

У Нікополі на громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд прийшли водії та кондуктори

20 листопада у сесійній залі відбулось громадське обговорення щодо підвищення тарифу в міських автобусах Нікополя з 4.00 до 4.50 грн. Спочатку їх планували провести у малій залі міськвиконкому. Проте на захід завітало чимало людей і місце зустрічі перенесли. Правда, більшість з прибулих виявились водіями та кондукторами нікопольських автобусів.

Розпочались слухання  з виступу  представників міської влади та перевізників, які намагались запевнити присутніх у необхідності підняття тарифу. Далі слово взяли активісти. Вони намагались довести протилежне. Проте, кожен їх виступ присутні у залі сприймали майже ворожо.

Прийшли на слухання і прості мешканці міста. Вони підняли питання чистоти в автобусах. У відповідь від кондукторів почули обурення.

Завершились слухання виступом депутата міськради Володимира Плашихіна. Він нагадав присутнім нещодавній інцидент, коли кондуктор автобусу № 5 висадив дитину, у якої не було грошей на проїзд. Депутат попросив піднятись перевізника. Але його у залі не виявилось. Хтось із присутніх вигукнув, що триває перевірка і можливо це вигадана історія.

По суті, ні до чого конкретного на зборах не дійшли. Погомоніли та розійшлись. Чи матимуть дані слухання хоч якийсь вплив на рішення влади щодо підвищення тарифу, не ясно.

Детальніше дивіться на відео.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net