570х90

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
27 ноября 2017 Автор

ПРЕДСТАВНИКИ GIZ З НІМЕЧЧИНИ ПЕРЕСВІДЧИЛИСЯ У ВТІЛЕННІ ПРОЕКТІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ-2017

22 листопада з робочим візитом Нікополь відвідали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – експерт з питань партиципації та міського планування Лукас Борн та координатор проектів у Дніпрі - Володимир Гарасюк.

В офісу БФ «Нікополь туристичний» відбулася зустріч, під час якої було підведено підсумків проекту «Супроводження впровадження Бюджету участі у місті Нікополь задля покращення якості життя мешканців та розбудови громадянського суспільства».

Обговорювалися питання щодо ходу реалізації проектів-переможців, можливих перспектив Бюджету участі Нікополя у майбутньому.

Після зустрічі гості разом з представниками БФ «Нікополь туристичний» відвідали 6 об’єктів бюджету участі: арт-об’єкт «Молодіжний простір», «Квітуче місто», «Доступний спорт в кожний двір», спортивний майданчик "ВОРКАУТ" (вул.Княжа 101), в тому числі об’єкти, що знаходяться на етапі реалізації – «Алея релаксу», «Відкрита сцена».

Також відбулась зустріч з представниками міської влади, на якій були присутні міський голова – Фісак А.П., секретар міської ради Саюк О.І., заступник міського голови – начальник фінансового управління – Давидко О.М., начальник відділу міжнародного співробітництва та розвитку – Дорошенко С.А., начальник управління економічної політики – Сідько С.Д., начальник відділу економічного аналізу та прогнозування – Дударчук Н.Н., спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Рязанова К.В., виконавчий директор БФ «Нікополь туристичний» - Фельдман О.О., менеджер проектів БФ «Нікополь туристичний» - Байдуков В.Ю.

На зустрічі з міською владою відбулось обговорення можливості організації заходу урочистого відкриття одного з об’єктів Бюджету участі, планується, що цей захід відвідає директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» - Майк Маттес. Представники управління економічної політики презентували усім присутнім «обличчя» Бюджету часті 2018 – проект нового логотипу Бюджету участі та зразок макету друкованої продукції, підготовлений для розповсюдження серед містян.

Представники GIZ та міський голова високо оцінили співробітництво з фондом «Нікополь туристичний» в рамках проекту проведення інформаційної кампанії з популяризації та залучення нікопольців в процес Бюджету участі-2017. Лукас Борн наголосив, що успіх проекту залежав в тому числі від активної інформаційної кампанія, яка була проведена на високому рівні. Мер міста висловив подяку представникам GIZ за допомогу у впроваджені такого важливого у сучасних умовах проекту та наголосив, що проект Бюджету участі і надалі буде проводитись та удосконалюватись.

Станом на 22 листопада реалізовано вже – 11 проектів (це 55% від загальної кількості). Детальніше про це ми повідомимо найближчим часом у дайджесті реалізації проектів Бюджету участі. Є і не дуже позитивна новина - переможець проекту щодо спорудження громадського туалету біля краєзнавчого музею відмовився від втілення проекту.

Нагадаємо, що депутати затвердили суму у розмірі 450 тис. грн. на наступний рік на втілення нових проектів Бюджету участі-2018. На кожен проект передбачено до 30 тис. грн. Новий конкурс стартуватиме у січні 2018 р.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net