Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева

Загрузка...
05 апреля 2017 Автор Прес-служба міської ради

Прапори з усієї України замайоріли на алеї у Нікополі

5 квітня Нікополь долучився до Всеукраїнської акції «Велика Українська Хода». Організатор заходу Катерина Валевська – волонтер та військовий журналіст, розповідає, що ця акція покликана об’єднати українців  патріотизмом та підтримати бійців у зоні АТО.

Загрузка...

На алеї за будівлею міської ради розвісили більше трьохсот прапорів з різних міст та гарячих точок України. Скріплені між собою, вони символізують єдність України і нагадують про силу наших воїнів і жагу до перемоги над ворогом. Поповнив цей ланцюг зі стягів різних міст і прапор з Нікополя, на якому всі бажаючі цього дня мали змогу залишити свої побажання бійцям АТО та всім українцям.

«Велика Українська Хода» почалася ще 14 вересня 2014 року з київського Майдану. Перший прапор був підписаний саме там. Вже три роки організатори мандрують Україною, приєднуючи прапори різних міст та сіл  заради миру та перемоги нашої держави.

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net