112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
11 августа 2017 Автор

Починається новий раунд між церквою УПЦ (МП) та патріотичною громадськістю Нікополя

І знову на порядку денному – питання про побудову у центрі Нікополя храму УПЦ (МП). 8 серпня на містобудівній комісії депутати проголосували за винесення цього проекту рішення на чергову сесію.

Ті, хто слідкує за релігійними баталіями у місті, знають, скільки разів патріотично налаштована громадськість ставала на заваді втіленню у життя великої ідеї керівництва УПЦ (МП) - побудувати за Європейською площею центральний собор міста.

Люди приходили на комісії, брали голос на сесіях міськради, і врешті решт народні обранці не наважувалися давати добро на будівництво храму церкви з центром у державі-агресорі.

У той же час, ніхто досі не наважився й прибрати хрест та огорожу навколо нього, що були без дозволу встановлені керівництвом УПЦ (МП) за Європейською площею багато років тому. Щорічно біля цього хреста проводяться молебени, до нього рушає хресна хода. Паству привчають до того, що скоро на цьому місці буде справжній храм.

І ось, після деякого затишшя, питання з побудовою собору УПЦ (МП) знову вистрілило. Починається новий раунд між громадськістю, що хоче бачити на своїй землі свою церков, та керівництвом УПЦ (МП) з центром у Москві.

Нагадаємо, що у прийнятому нікопольскими депутами генеральному плані міста будівля храму у його центрі не передбачена.

Як повідомила прес-служба, точна дата наступної сесії (на яку, вірогідно, буде винесене питання про виділення землі під будівництво храму за Європейською площею), ще не визначена. Відомо, що вона відбудеться в останніх числах серпня.

Фото Ольга Приходько
Олена Зінченко

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

1 Комментарий

  • 17 августа 2017 написал Марио

    Вы всё ищете виноватых в Ваших бедах? Януковича нет уж, как года 3, с Россией нет авиасообщений, как и торговли и сотрудничества во многих ключевых сферах. Но некоторые не унимаются. Вот теперь Церковь МП выступает виновником бардака во головах. Так и хочется сказать - да успаГойтесь же вы наконец!

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net