Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
NIKOPOLNEWS - Общество
Онук лікаря, якій встановили меморіальну дошку у Нікополі, ледве стримував сльози
24 апр 2018

У понеділок, 23 квітня, на будівлі амбулаторії № 1, розташованій по вул. Богуна, 3, було відкрито меморіальну дошку, щоб увічнити світлу пам'ять Валентини Кобзєвої, яка 40 років очолювала терапевтичну службу міста. Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям депутата Верховної Ради Андрія Шипко і місцевої влади.

На урочистий захід зібралися родичі, друзі, колеги по роботі, а також вдячні пацієнти, яким Валентина Антонівна допомагали повернути здоров’я. 

Нагрудні знаки «За заслуги перед містом» отримали двоє нікопольців
23 апр 2018

22 квітня під час гала-концерту XIV обласного фестивалю мистецтв «Козацькими шляхами» заступник міського голови Нікополя Ольга Коник вручила нагрудні знаки «За заслуги перед містом» керівникам двох народних колективів. А саме: Олександру Міщенко – балетмейстеру ансамблю народного танцю «Радість» та ПетруАндріанову – керівнику народного фольклорного гурту «Микитин Ріг». Про це повідомляє сайт «Никополь-АРТ».

Спалахи кору зафіксовані вже у п’яти вишах Дніпра. Студентів не відпускають додому
23 апр 2018

Раніше ми повідомляли про те, що у Державному аграрно-економічному університеті Дніпра 26 осіб захворіли на кір. І приводили думку спеціалістів, які прогнозували подальше поширення хвороби серед студентів. На жаль, їх припущення справдилися. Кір вийшов за межі аграрного.

Так, карантинний режим запровадили у чотирьох гуртожитках  Дніпровської державної медичної академії, де захворіли дев’ять людей. Троє з них уже пролікувались і виписані зі стаціонару.

У Нікополі для ліквідаторів аварії на ЧАЕС зібрали продуктові набори
23 апр 2018

Вже не перший рік поспіль, напередодні Дня вшанування Чорнобильської трагедії, заступник міського голови Ольга Коник та представники Нікопольської громадської організації інвалідів-ліквідаторів та всіх постраждалих від аварії на ЧАЕС відвідують тяжкохворих ліквідаторів.

Никопольчанка-великан с лицом ангела покорила царя Николая II
23 апр 2018

Ученица Ивана Поддубного уроженка Никополя Агафья Завидная невиданной силищей покорила Европу и Российскую империю.

В детстве передвинула всю мебель в отеле

- Моя двоюродная прабабушка Агафья родилась в необычной семье, - рассказывает родственница богатырки Ангелина Малая (сама она, кстати, среднего роста и худощавая), которая и сегодня живет в Никополе (Днепропетровская обл.). - На момент ее рождения матери было 30 лет, а отцу - 60! По тем временам, - о-очень поздний ребенок. Пара уже и не надеялась обзавестись потомством. И вдруг, в 1884 году на свет появляется Агаша. А за ней - как горошины из стручка - еще 13 (!) детей. Правда, семеро умерло в младенчестве, а Агафью, Акулину, Пелагею, Якова. Тимофея, Марка и Кирилла родителям удалось поставить на ноги. Кирилл - это и есть мой прадед… 

Первую школу робототехники на Днепропетровщине откроют в Покрове
22 апр 2018

Как сообщал ранее Nikopolnews, на Днепропетровщине реализуют программу по запуску школ робототехники. Создавать их будут на базе центров юных техников и бывших дворцов пионеров. Помещения отремонтируют за счет бюджета области, оснастят компьютерами, лазерными станками, 3D-принтеры, паяльным оборудованием.

Обучаться в таких школах смогут все желающие дети совершенно бесплатно.

Почти 40% никопольчан верят в развитие туризма в регионе
22 апр 2018

Около недели назад исполнительный директор благотворительного фонда «Никополь туристический» Олег Фельдман запустил в Фейсбуке опрос. Горожанам нужно было ответить, верят ли они в развитие туризма в Никополе и регионе. Голосование проходило достаточно активно, «обрастая» комментариями, в которых респонденты высказывали свое мнение. И вот, опрос завершен.

Как сообщает Олег Фельдман, участие в нем приняли 1201 человек. 472 респондента заявили, что они верят в развитие туризма, и 729 – что не верят. То есть 40% против 60%.

Микитинська Січ в Нікополі – 13 втрачених років: від ескізу до білої плями в проекті…
21 апр 2018

В цьому році виповнюється 13 років із дня закладки першого каменю, що мав ознаменувати початок будівництва Микитинської Січі в парку Перемоги у Нікополі.

Спонсором тоді хотіла стати компанія «Інтерпайп», яка профінансувала ескізний 3D проект і цю відеоінсталяцію.

На відео ми бачимо, як саме має виглядати Січ у парку (згідно розкопок музею саме там знаходилася Микитинська Січ). Компанія «Інтерпайп» планувала вкласти 500 тисяч грн у фінансування розкопок у всьому Придніпров`ї і 500 тисяч доларів у будівництво Січі у Нікополі. Але цього, на жаль, на сталося.

Патріарх Філарет: «Ми не застосовуємо силу по відношенню до московської парафії, хоча б могли»
20 апр 2018

Шановні читачі Nikopolnews, пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з Патріархом Київським, всієї Русі-України Філаретом, взяте шеф-редактором програми «Лівий берег» Сонею Кошкіною. Матеріал великий, але дуже пізнавальний. Особливо в світлі останніх подій у Верховній Раді. Його буде корисно і цікаво прочитати не тільки тим, асоціює себе з тим чи іншим патріархатом, а кожному, хто живе в Україні і переймається її долею.   

«Без України Москва не зможе впливати на світове православ’я так, як зараз»

Еврономера? -170 000 грн. штраф или конфискация машины
20 апр 2018

Закон об автомобилях на еврономерах, который намерены принять в Верховной Раде, разозлил большинство украинцев.

Новый закон будет состоять из двух частей. В первой распишут пути легализации тех еврономеров, которые уже используются в Украине. Вторая часть — меры, которые должны закрыть возможность ввоза в Украину автомобилей в обход таможни.

Страница 1 из 113
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net