Администратор

21 июня 2018 Автор:

Близько 70 тварин щомісяця стерилізують у нікопольському притулку (ВИДЕО)

Питання бродячих собак на вулицях Нікополя гостро стоїть багато років. Неодноразово фіксувались звернення, коли зграї псів нападали на людей. В останній час проблему взялися активно вирішувати, створивши «Притулок для безпритульних тварин», що перебуває на балансі КП «Міськавтодор-1», та віддавши його під опіку Благодійному фонду «Шанс на життя». Голова фонду Олена Омельченко та інші волонтери підходять до своєї місії дуже відповідально і з любов’ю. А це – найголовніша умова успіху будь-якої справи.

З повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради Nikopolnews дізнався, чим і як живе притулок для тварин сьогодні.

Так, Олексій Савченко, директор КП «Міськавтодор-1», зазначив, що регулювати популяцію безпритульних собак міста можна виключно, стерилізуючи якомога більшу їх кількість. Саме тому міська влада співпрацює із волонтерами та серйозно зайнялась цим питанням. Щорічно з міського бюджету виділяються кошти на утримання притулку. Розподіляються вони на послуги ветеринарного лікаря, поточний ремонт вольєрів та витрати на утримання собак. У підсумку виходить сума близько 750 тисяч гривень. Щомісяця у Притулку стерилізують приблизно 70 тварин. Стерилізація однієї тварини коштує: для суки – 310 грн, для кобеля – 90 грн.

Разом з цим, собаки мають усі умови для комфортного проживання: прийом їжі двічі на день, дотримання питного режиму у літню спеку, водні процедури та чистоту у вольєрах. Також їх у притулку підліковують за необхідністю.

Годують тварин  волонтери і небайдужі містяни. Виділених коштів на харчування та лікування не вистачає, тому без благодійників не обійтись.  

«Притулок для безпритульних тварин» запрошує вас за адресою: вул. Херсонська 541/б, з 9 до 18 години. Кожен, хто шукає собі вірного друга та надійного охоронця, знайде його саме тут.

А допомогти притулку можна, перерахувавши кошти на карту ПриватБанку 5168 7427 0422 5873 (отримувач Омельченко Олена Іванівна).

 

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net