Администратор

20 июля 2018 Автор:

Сесія Нікопольської міської ради: гроші на ремонт доріг, закиди поліції, новий депутат

Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що на сесії міської ради у Нікополі заслухали доповідь начальника місцевої поліції Євгена Кравцова щодо справи про вбивство 13-річної Лізи Корешнікової. Також депутати розглянули багато важливих для міста питань.

Зокрема, проголосували за зміни у бюджеті, «перекинувши» 9 мільйонів гривень з проекту реконструкції парка Перемоги на ремонт дороги по вулиці Електрометалургів у рамках співфінансування з областю. Також виділили 7 мільйонів гривень на ремонт дороги по Херсонській, як і було обіцяно активістам. Ці гроші з’явилися завдяки перевиконання бюджету першого півріччя 2018 року. Вони будуть докладені до обласних коштів.

 Серед інших питань можна виділити голосування депутатами за поповнення у своїй «родині». Новим нікопольським депутатом згідно Постанови від 11 липня 2018 року, стала Ольга Євгенієвна Пастухова. Вона представляє у нашому «парламенті» партію «Відродження».

Наразі жінка обіймає посаду завідуючої яслами-садком №56 («Усмішка»), що знаходиться по вул. Піддубного, 3. Нагадаємо, що його у свій час переформатували з інтернатного закладу, яким теж завідувала Пастухова.

 Куди витрачає бюжетний бензин нікопольська поліція? Таке питання задали депутати начальнику Нікопольського відділення Євгену Кравцову і звинуватили в тому, що його підлеглі використовують службовий транспорт у власних цілях. Зокрема, з такою усною заявою на сесії міськради 20 липня виступила Тетяна Обиденна.

Справа у тому, що на бензин для поліції систематично виділяються кошти із місцевого бюджету. За чергові 200 тисяч гривень проголосували обранці й зараз. Тому вони мають право на негодування з приводу їх нецільового використання.

На подібний закид Євген Кравцов відповів, що чекає від депутатів конкретних фактів.

- На день у поліції по 200-250 викликів. Нема коли нашим співробітникам при такому навантаженні роз’їзжати за власними справами. Та якщо ви надасте мені докази, я одразу звільню порушника, - звернувся до парламентарів очільник Нікопольської поліції.

Підняти проблему відкритих погребів вже на наступній сесії Нікопольської міськради запропонував депутат Олександр Рибаков.

- Давайте не будемо чекати, поки хтось у них звалиться! Тільки на моєму районі таких небезпечних отворів більше 60-ти! Треба домовитися із феросплавним, чи що, аби допоміг позасипати їх шлаком.

До речі, погреби біля багатоповерхівок, за свідченням багатьох гостей міста, це нікопольське ноу-хау. Ніде більше такого вони не бачили. Але зараз дійсно постає питання про безпечність цього привіту з 90-х. Подивіться на фото, як гарно та креативно власними силами мешканці одного із будинків по Станіславського впоралися із проблемою.

37409016 1977054095678813 875307939718496256 n

 

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net