Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
06 марта 2018 Написала

Імпічмент по-нікопольськи. Стали відомі нові подробиці процесу за відставку мера

Майже після піврічного затишшя процес громадської ініціативи з відставки нині діючого мера Нікополя набув нових форм. Як вже повідомлялося, суд відмінив рішення про нелегітимність зібраних підписів. А 6 березня ініціативна група у складі Віталія Журавльова, Анатолія Сіротенка та Максима Юхна дали прес-конференцію, на якій вони розповіли про подальші свої дії.

- Я так розумію, що на це рішення влада подасть нову апеляцію, - зробив своє припущення пан Журавльов. – Отож, судовий процес триває. Але ми його доведемо до логічого завершеня. Бо за нами – багато тисяч підписантів, які чекають на відставку Фісака.

- Так, у підписних листах є неточності, є мертві душі та неповнолітні особи. Але це не тисячі імен, на які вказувала Нікопольска виборча комісія, а набагато менше, - продовжив пан Віталій. – Переважна більшість підписів – абсолютно законна (всього, за данними ініціативної групи, їх було зібрано 19 834). Проблема наразі в іншому – не можемо знайти самі підписні листи! Як нам повідомили, поліція власноруч, навіть без заяви голови Нікопольського виборчкому, відкрила кримінальне провадження за статтею – фальсифікація документів, та, за рішенням судді Чуприни, забрала листи із підписами. Наше звернення до прокуратури не дало результатів. Але без цього речового доказу гальмується подальший розгляд справи! – констатував пан Журавльов.

 

 

Загрузка...

 

 

У ході прес-конференції було сказано, що за порушення у професійній діяльності голову Нікопольського виборчкому Олену Богославську та суддю Нікопольського міськрайоного суду Андрія Чуприну активісти намагатимуться притягнути до відповідальності. А ось на питання, що вони будуть робити у разі доведення справи до логічного завершення, і чи будуть висувати якісь кандидатури на перевибори, ініціатори імпічмента мера відповіли так:

Пришли журналисты

- Я буду брати участь у виборах як простий виборець. Моє головне завдання – нагадувати владі, що за її діями є нагляд та контроль, - висловив свою позицію Віталій Журавльов.

- По процедурі у разі відставки мера його обов’язки має виконувати секретар міськради, яким наразі у нас є Олександр Саюк, - повідомив депутат Максим Юхно. – Нове ж ім’я мера стане відоме після перевиборів.

 

 

Нагадаємо, що штатні вибори мерів в Україні повинні відбутися у жовтні 2020 року.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net