Администратор

10 июля 2018 Автор:

У Нікополі стартувала операция з пошуку старовинних купецьких підземель (ФОТО)

Останні вихідні виявились цікавими на відкриття. Спільно з командоюДангион Кривой Рог, Нікопольським краєзнавчим музеєм в особі Мирослава Жуковського та Благодійний фонд "Нікополь туристичний"було проведено зустріч, на якій визначено вірогідні місця знаходження підземних ходів. Також було успішно проведена операція з їх пошуку, що принесла несподівані плоди.

В Старій частині міста було обстежено 8 об’єктів і виявлені вірогідні ділянки старовинних купецьких катакомб. Роками вони були забуті, занедбанні, про них майже немає інформації у інтернеті, вони окуті містичним ореолом таємниць проте прийшов час відкрити їх світу! Наша мета – відновити один відрізок нікопольських підземель протяжністю від 100 метрів. Такий туроб’єкт матиме неоціненне значення для історії і туризму не тільки міста, а і України. В планах надалі – вивчення локацій з історичної точки зору, проведення робіт з їх дослідження і благоустрою.

Друзі, якщо бажаєте допомогти нам у цій нелегкій, але відповідальній справі ми будемо раді прийняти вас у нашу команду в якості волонтеру проекту. Для цього звертайтеся (066) 281 40 75 або (097) 076 31 85

Звісно обіцяємо детальну інформувати про просування робіт учасників нашої спільноти.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net