Людмила Мищенко

10 октября 2018 Автор:

Журналист

День вчителя по-нікопольські

В першу неділю жовтня, приєднавшись до традиції понад ста країн світу, Україна вкотре привітала освітян зі святом, а мені знову поталанило побувати на урочистостях у Нікопольському педагогічному коледжі.

Зізнаюся відразу – все було красиво, душевно, ще й до сліз зворушливо: найтепліші слова на адресу колег і студентів від директора Наталії Шевякової тапредставника Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної ради Бориса Мандрикевича; нагородження викладачів Грамотами ради директорів вищих педагогічних навчальних закладів південного регіону України, Грамотами директора «За сумлінну працю, досягнення високих показників у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти» і Грамотами Департаменту «За багаторічну сумлінну працю, особисте досягнення у професійній діяльності, високу результативність у педагогічному процесі та вагомий внесок у справу», що безперервно підтримувалися бурхливими оплесками і вигуками захоплення вихованців коледжу; різнобарвний концерт, який я охрестила «Від серця до серця». 

До речі про концерт. На його початку ведучі звернули увагу на скриню, що стояла на сцені. Ще більшої інтриги додала записка «Не відчиняти. Таємниця школи педагогічної М» – саме її  й потрібно було розгадати студентству впродовж вечора. Тож до яких тільки підказок на зачаровану літеру не дослухалися винахідливі під час виступів: музичність, магічність, мрії, мовлення, материнство, мандрівки, медіапростір, методика, молодість, манери, мультиплікація. Врешті решт скриня була відчинена за допомогою такого простого, але вагомого слова МАЙСТЕРНІСТЬ. Так, це її величність у тандемі з невтомною працею педагогів формують наше успішне майбутнє.

PS: переглядаючи відеоролик, від Nikopolnews, ви  не лише отримаєте насолоду, а ще й дізнаєтесь, як з гумором розшифровують юнаки назву свого навчального закладу.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net