Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
19 февраля 2018 Написал

ЄС запровадить антикорупційні програми в Нікополі

Як повідомляє прес-служба міської ради, 7 лютого 2018 року відбулась зустріч мера  Нікополя Андрія Фісака із представниками Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

Голова Антикорупційної ініціативи ЄС Ека Ткешелашвілі та експерт з місцевого самоврядування та громадянського суспільства Богдан Бойко приїхали до нашого міста за зверненням нікопольського міського голови до Міністерства закордонних справ Данії та EUAC. Перша консультативна зустріч пройшла у форматі знайомства гостей та очільника міста, під час якої були висвітлені головні напрямки роботи програми «Антикорупційна Ініціатива Європейського Союзу».

Нікополь – не єдине місто, що претендує на співпрацю з Антикорупційною Ініціативою ЄС в якості «Міста Доброчесності». Всього Програма обере 6 міст в Україні, в яких будуть впроваджуватись антикорупційні програми. Зараз представники Ініціативи обирають такі міста.

 

Загрузка...

 

Також у лютому відбулась зустріч гостей і з депутатами міської ради. Останні теж зацікавились та висловили готовність, бажання та спроможність Нікополя до співпраці з Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу.

Виконавчий комітет Нікопольської міської ради готовий делегувати відповідних представників для участі у навчальних програмах та поїздках, співпрацювати над впровадженням моніторингу та оцінки прогресу впровадження антикорупційних політик..

Визнаючи необхідність боротьби із корупцією у державних та місцевих органах влади, виконавчий комітет Нікопольської міської ради забезпечить всебічну підтримку впровадженню антикорупційних методологій, інструментів та механізмів для прозорості та підзвітності, які також можуть бути використані у поточній реформі децентралізації, включаючи загальнонаціональну програму U-LEAD.

Для довідки: Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) - це найбільша програма підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA). Бюджет ініціативи на три роки становить 15,84 млн. євро (14,5 млн. євро надає Європейський Союз, 1,34 млн. євро – Міністерство закордонних справ Королівства Данія).

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net