Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
10 марта 2018 Написала

Нікополь: Золоті руки майстрині-вишивальниці Валентини Шарантай

З далекої епохи неоліту відомо, що наші жінки мають витончений смак і золоті руки, бо саме з неї сягають витоки українського мистецтва вишивання. Вишивка сьогодні є результатом унікальної духовно-матеріальної еволюції нашого народу, вона живе, розвивається, збагачується новими аспектами.

В роботах сучасних майстринь проглядають  думки і настрої, краса довкілля, мрійливі сподівання, вірування.

Та до неповторного колориту кожна жінка торує свій, особистий шлях, який не завжди встелений м’якими запашними травами. Так, у Палаці  урочистих подій продовжує працювати перша персональна виставка вишивки Валентини Шарантай, а першим кроком до голки, тканини і ниток стала рекомендація лікаря після операції тазостегнового суглоба. З того часу минуло десять років, творчість давно стала життєвим кредо талановитої україночки. Її шедеври, в якості подарунків, мандрують білим світом – Пітер, Харків, Канада, Дніпро, Покров.

 

Загрузка...

 

У своєму рідному місті майстриня другого березня надала на суд шанувальників прекрасного мистецтва аж цілих 115 робіт! Завдяки  нікопольській національній рекордсменці Яні Кулєшовій, організатору виставки «Легіт», яка відкрилася паралельно в цей же день, роботами Валентини  милувалися і продовжують милуватися мешканці Кривого Рогу.

Було б дуже прекрасно, якби виручені кошти жінка витратила на подорож, або на омріяну річ, але Валентині Петрівні вони вкрай необхідні для лікування хребта. 50 вишивок вже знайшли своїх володарів, останні чекають на Вас. Зробивши рідним чудовий подарунок – Ви дасте шанс людині на продовження повноцінного життя. 

Довідки по тел. 050-568-49-28.

фото Олександра Косенка

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Людмила Мищенко

Автор:

Как мне отучить моего мужа регулярно принимать пищу и надевать чистые рубашки? Это очень мешает моему творчеству!!! Помогите, кто чем может!!!

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net