Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
14 марта 2018 Автор

Названі найкращі спортсмени Нікополя

12 березня спортивна комісія Нікополя визначила найкращих спорстменів міста за результатами змагань 2017 року.

Найзірковіші наші:

  • Владислав Гераскевич (олімпійський скелетон);
  • Костянтин Сімашко (футбол);
  • Оксана Ботурчук (легка атлетика);
  • Ігор Шотурма (футбол).

Останні три нікопольці і сьогодні підтримують імідж міста та країни, змагаючись на Параолімпіаді’18 у Південній Кореї.

Топ 10 кращих спортсменів віком до 18 років з олімпійських видів спорту:

  • Микита Штацький (легка атлетика, тренер Ганжа С.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Діана Гузь (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Дмитро Ілюхін (скелелазіння, тренер Удовік І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Кирило Щупій (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Анастасія Нетудихатка (художня гімнастика, тренер Шемета В.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Катерина Огурцова (художня гімнастика, тренер Ястребова О.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Єва Кононовіч (теніс, тренер Радько С.В. СК «Електрометалург»);
  • Анна Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О., КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • В’ячеслав Чепіль (волейбол, тренер Русін С.О., КЗ «ДЮСШ №1»)
  • Валерія Бурдіян (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С., СК «Шафран карате»).

 

Загрузка...

 

10-ка кращих спорсменів віком до 18 років з неолімпійських видів спорту:

  • Олександр Бучок (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Микита Каліберда (боротьба самбо, тренер Науменко О.І., ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Катерина Лантух (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Кирило Пасько (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Олексій Пономаренко (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Ярослав Журавльов (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
  • Михайло Храпейчук (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Михайло Левак (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Антон Макаров (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Микита Карамушка (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

10-ка кращих спортсменів віком понад 18 років з різних видів спорту:

  • Олена Шамотіна (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
  • Єлизавета Суханова (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
  • Ярослав Гонтарик (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. СК «Електрометалург»);
  • Олександр Коваленко (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. СК «Електрометалург»);
  • Андрій Мороз (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
  • Олександр Кривошта (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
  • Олександр Гончаренко (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Поліна Біла (скелелазіння, тренер Лось В.М. СК «Трубник»);
  • Іван Завгородній (араши карате, тренер Осика Д.С., БК «Кайман»);
  • Андрій Муравчиков (волейбол, тренер Русін С.О. Нікопольська федерація волейболу).

10 кращих тренерів з різних видів спорту:

  • ЗТУ Володимир Іванович Воловик (легка атлетика «Електрометалург»);
  • Олександр Олександрович Пацеля (легка атлетика «Електрометалург»);
  • ЗТУ Григорій Володимирович Дашко (боротьба самбо «Електрометалург»);
  • ЗТУ Вікторія Миколаївна Лось (скелелазіння «Трубник»);
  • Сергій Миколайович Бабченко (велоспорт на шосе КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Сергій Олександрович Русін (волейбол КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Олена Володимирівна Ястребова (художня гімнастика КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Світлана Олександрівна Братік (настільний теніс КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Олександр Олексійович Соколов (баскетбол КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
  • Сергій Володимирович Гончаренко (карате, рукопашний бій, Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років:

  • команда футболістів ДЮСШ «Електрометалург» 2002 р.н. тренер Агарков С.В.;
  • збірна команда з футболу КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» та ДЮСШ «Трубник» 2004 р.н. тренери Бражнік О.М., Терещенко В.І.;
  • команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2003-2004 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
  • команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2004-2005 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
  • команда баскетболістів КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» 2001-2002 р.н. тренер Соколов О.О.

(За інформацією відділу з питань спорту управління з гуманітарних питань НМР)

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://nikopolnews.net/nikopol/nikopol-dosug/nazvani-najkrashchi-sportsmeni-nikopolya#sigProId452fc47814
vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net