Для кожної сім’ї народження дитини – визначна подія, що поряд з повсякчасними клопотами приносить відчуття щастя. Всі з нетерпінням  чекають на першу посмішку, перший крок, перше слово малюка, тож як добре, коли сонечко не затьмарене ніякими проблемами.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Та це все для більш дорослих. Справжньою ж знахідкою родинам з малюками став навчальний курс «Ти зможеш!», який вперше у 2018 році був започаткований громадською організацією «Козацький набат» в рамках проекту «Музика змін» в Центрі освіти дорослих, що працював при школі мистецтв. Його особливість полягала в тому, що заняття для батьків і їх дітей з інвалідністю за різними навчальними програмами проводилися одночасно, тому мають вагомі результати. І в цьому кореспондент Nikopolnews переконався, відвідавши підсумковий новорічний урок, адже найшвидше до дитячих сердець можна достукатися через музику, танок та художнє мистецтво.

Діда Мороза і Снігуроньку вихованці курсу чекали з нетерпінням – вони демонстрували присутнім у залі музичне вітання, співали пісні, за допомогою музичних інструментів відтворювали сприйняття тиші.

А потім, зустрівши з радістю головних героїв Нового року, разом з ними кружляли в хороводах, розповідали вірші і отримували подарунки.

Свято сподобалося всім, та для того щоб воно було захоплюючим, немало зусиль доклали  керівник проекту Ольга Пастушок, силенна армія педагогів на чолі з Оленою Османовою – Олена Борт, Ірина Зайцева, Ольга Лагода, Оксана Арманова, Анна Стрельцова, педагог-концертмейстер Ганна Жерновихі самі батьки.

Шановні читачі, я дуже прошу – не пошкодуйте 20 хвилин для перегляду відеоролику – можливо поруч з вами мешкають люди, котрі потребують допомоги.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!