Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Якщо ви гадаєте, що зараз глядачів, слухачів та читачів вже не здивуєш нічим, то дуже помиляєтесь, адже у суспільстві завжди знайдеться вожак з великою фантазією, неабияким організаторським талантом, шаленою енергією і прагненням до незвіданого. Саме до таких людей  відноситься директор Нікопольської  школи мистецтв Ольга Пастушок.

Завдяки їй та величезній команді однодумців, життя мешканців нашого міста і району за два останніх роки перетворилося на казку, в якій крокують поруч праця, задоволення, а в кінці року – чудове свято біля новорічної ялинки.

21 грудня у обрядовому залі Палацу урочистих подій голосисті фанфари знову сповістили про початок заходу, присвяченого підведенню підсумків проекту «Музика змін: інноваційні освітні програми – стимул розвитку громади міста Нікополь»,  що є у 2018 році частиною стратегії Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVVInternational)в Україні згідно з метою плану стратегії BMZ, який працював при КЗ «Нікопольська міська школа мистецтв» управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, створений громадською організацією «Козацький набат».

Під бурхливі оплески та схвальні вигуки 120 усміхнених, щасливих випускників отримали Сертифікати про успішне завершення навчання у різних напрямках.

У цьому році вперше стартувало декілька проектів, але серед них є один, що заслуговує на найбільшу увагу – «Ти зможеш». В ньому одночасно проводилися заняття за різними навчальними програмами для батьків та їх дітей з інвалідністю і, незважаючи на короткий термін часу, вже є перші вагомі результати.

У вишуканих сукнях і сорочках на сцену піднімалися  дівчата курсу «Шиття без обмежень», а під час резонансного привітання присутніх дорослими ученицями навчального курсу «Хореографія», в залі панував загальний драйв та справжнісінький Голівуд з безліччю направлених на танцівниць відеокамер, фотоапаратів, планшетів і телефонів.

Враховуючи побажання нікопольців, свою роботу продовжили проекти «Вокальне мистецтво», «Художнє мистецтво», «Гончарне мистецтво», «Креативні ручки». У минулому грудні навчальні курси «Гра на гітарі» та «Гра на фортепіано» вже мали нагоду вручати Сертифікати своїм випускникам, але лише у цьому три відчайдуха – Катерина Касьянова, Світлана Лепованчук і Людмила Міщенко наважилися при повнісінькому залі заграти на музичних інструментах. Їм є на кого рівнятися  – весь вечір пройшов у супроводі улюбленого в місті струнного ансамблю викладачів школи мистецтв під керівництвом Лариси Скрипченко, концертмейстер Олена Казарінова.

Немало знайшлося охочих для навчання на курсах «Кризові сходинки життєвого шляху. Пошук особистості» та «Формування асертивності і креативності мислення у процесі самоактуалізації особистості», їх випускники також отримали документи про закінчення.

І ви собі навіть не можете уявити, що коїлося під час запрошення на авансцену Наталі Копчик, Людмили Семенчі, Маргарити Третьякової, Михайла Жернових, Марини Кондратової, Ольги Малишко, Аліни Борисової, Олени Османової, Катерини Яценко, адже кожна група вважає свого улюбленого тренера самим найкращим, самим крутим! 

Всі гості свята були вражені побаченим і почутим, тож недаремно на адресу Ольги Іванівни та її «дорослих дітей» лунали щирі слова привітання і побажань від заступника міського голови Ольги Коник, начальника управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради Таїсії Мамонтової, начальника відділу сім’ї, молоді та позашкільної освіти управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради Тетяни Кулєшової, депутата Нікопольської міської ради, голови постійної комісії з питань промисловості, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Руслана Якимця.

В свою чергу керівник проекту «Музика змін» Ольга Пастушок запевнила, що готова працювати ще з більшою віддачею, а ми, випускники 2018, звичайно її підтримаємо!

На закінчення урочистостей ще раз пролунали слова побажань від ведучої програми Тетяни Цімерман і всього колективу Палацу урочистих подій  та до самого неба злетіла пісня Груберта «Тиха ніч», адже попереду зимові свята. Але додому ніхто не поспішав, бо просто неможливо було пройти повз чудові виставки малюнків, шедеврів гончарного мистецтва, шиття і поробок, виконаних випускниками проекту.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори