Завантажте мобільний додаток сайту

«Величаємо тебе, святителю отче Миколаю, і шануємо святу пам’ять твою, бо ти молиш за нас Христа Бога нашого»,  – лунало на святі Миколая, яке об’єднало громаду на урочистому богослужінні в нікопольському українському храмі Петра Калнишевського. В цей день до благочинного ієромонаха Меркурія завітали не лише прихожани, а й представники громадських організацій, місцевої преси, козацтва (на жаль в кадр всі не вмістилися).

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

З давніх давен 19 грудня всі сподіваються на презенти, а особливо малеча, тож почесний козак Микитинської січі та Війська Запорізького низового Віталій Чередниченко подарував недільній школі дуже цінні цікаві книжки, написані 50-60 років тому.

Для дорослихвиступ вокального гурту «Микитинці» став смачненькою родзинкоюй прикрасоюсвята, на закінчення якого кожен співак отримав від ієромонахаікону з образом святителя Миколая.

А на Меркурія чекав іменний пряник, який через маму передав восьмирічний Тарасик.

Ось тільки люди в білих халатах Покрова, Марганця і Томаківки, вирушивши до своїх нікопольських колег на чергове медичне заняття, навіть не мали уяви про передноворічний сюрприз від завідувача Нікопольської станції екстреної медичної допомоги Тетяни Мельник. Вона теж запросила гурт «Микитинці», адже після напруженої мозкової праці кожна душа потребує розрядки. А що може бути кращим, ніж від душі виконані пісні?

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!