Завантажте мобільний додаток сайту

Перше вересня цього року запам’ятається учням і їх батькам на все життя, адже не обов’язково було вдягати святкове вбрання, тягнути ранець на спині та стояти струнко під час лінійки. На Європейській все виглядало по іншому – весело, драйвово і, водночас, по родинному затишно.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Задовго до дев’ятої години біля сцени вже яблуку нікуди було впасти, сюди поспішали не лише сім’ями. У величезному напівколі кореспондент Nikopolnews помітила школярів з 1-Б.

Сьогодні дозволялося все – багато дітей, маючи  стрічку «Першокласник», з гордістю позували перед об’єктивом і вважали  себе дорослими.

Декому до смаку був український одяг.

А дехто ще міцніше притискав до грудей ляльку, бо завтра вже не візьмеш її із собою за парту.

Незважаючи на пекуче сонце, ніхто не поспішав додому, адже свої таланти представляли розмаїття дитячих об’єднань, до яких може долучитися кожен учень.

Родзинкою свята став запуск в небеса величезного дзвоника, який тримали в руках герої мультфільму – Фіксики.  

Але урочистості не обмежувалися лише концертом. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у безлічі майстер-класів, спробувати розмовляти англійською мовою, зробити світлини в машині пожежників та поліції, пограти в шахи на великій дошці,  і, навіть, покататися на лижах.

І, не дивлячись на величезну кількість присутніх на площі, мало кому вдавалося лишитися непоміченим –  на кожному кроці чекали папараці. 

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!